2. Belgia – opinie o hotelach
  3. West-Flanders – opinie o hotelach
  4. Wenduine – opinie o hotelu
Belgia Wenduine Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• B&B Vis-à-Vis Ocena: 8,7

„Fantastyczny pensjonat mieszczący się zaledwie kilka minut od plaży. Bardzo miły właściciel. Czystość wzorowa. Ładnie utrzymany ogród z basenem. Śniadania serwowane w pokojach lub pokoju wspólnym, gdy większa grupa chce zjeść razem. Śniadania smaczne: jajka, szynka, sery, coś na słodko, soki ze świeżo wyciskanych owoców.”

• „Mieszkanie bardzo czyste i dobrze wyposażone.”

• PS Orion Ocena: 9,5

„Nasz pobyt był bardzo udany. Apartament nr 1 jest dwupoziomowy, jest kuchnia, miejsce relaksu, wszystkie łóżka są wygodne. Śniadanie było bardzo urozmaicone, smaczne, wszystko było świeże. Można skorzystać z basenu, woda jest idealnie ciepła. Jest to dobre miejsce na wypoczynek, konieczne jest tylko posiadanie własnego samochodu z powodu odległości do morza czy miasta Brugge. Atrakcją dla nas była podróż najdłuższą linią tramwajową na świecie - 67 km w jedną stronę! Gospodarze hotelu są bardzo mili i uprzejmi, chętni do pomocy. Bardzo dziękujemy za opiekę! Polecam wszystkim!”

• PS Orion Ocena: 9,5

„Wszystko na najwyższym poziomie.”

• PS Orion Ocena: 9,5

„bardzo miły właściciel obiektu oraz jego żona, komfort pokoju i wyposażenia, smaczne śniadanie, atmosfera której nie posiadają hotele”

15 najlepszych hoteli w mieście Wenduine