2. Bulharsko hodnocení hotelů
  3. Blagoevgrad Province hodnocení hotelů
  4. Blagoevgrad hodnocení hotelů
Bulharsko Blagoevgrad Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• ALPHA family HOTEL Průměrné hodnocení: 8

„Čisto a ochotný, usměvavý personál.“

• Хостел Атлас - Hostel Atlas Průměrné hodnocení: 9,2

„Hostel velmi doporučuji, na všem se dalo domluvit, vyšli mi vstříc. Děkuji“

• Fenix Family Hotel Průměrné hodnocení: 8,8

„Pěkný hotel na klidném místě s klimatizací. Skvělé místo, když potřebujete přespat, měli jsme všechno, co jsme potřebovali. Ráno jsme využili možnost posnídat přímo v hotelové restauraci za příjemné ceny. Skvělé frapé.“

• ART STUDIO Geri Průměrné hodnocení: 9,5

„Perfektní komunikace s ubytovatelem, luxusní kávovar. Přestože je apartmán umístěn v bytovém domě, je kolem ticho a klid. U domu se dá jednoduše zaparkovat. Ve vedlejším domě je malý obchod s potravinami.“

• ALPHA family HOTEL Průměrné hodnocení: 8

„Čistý a pěkný pokoj i koupelna. Dobrá cena.“

• Hotel West Průměrné hodnocení: 8,6

„Čisté a pohodlné ubytování s ochotným personálem, pro přespání při cestě na dovolenou super… snídani bylo možné dokoupit za 5 euro“

• Хостел Атлас - Hostel Atlas Průměrné hodnocení: 9,2

„Pokoj čistý, nové a dostačující vybavení včetně společné kuchyně. Parkování nebyl problém, naše auto stálo před oknem našeho pokoje zdarma. Velmi příjemné ubytování všem doporučujeme.“

• Hotel Park Bachinovo Průměrné hodnocení: 9

„Nám s manželem líbilo absolutně všechno. Příští rok určitě přijedeme do Bachinova (Park-hotel) na delší dobu. Příjemně překvapilo že pro návštěvníky hotelu relax zóna (vířivka, finska sauna, turecká sauna atd) byla v ceně pokojů. Perfektně snídaně taky. Dokonce snídaně bylo s obsluhou servantem! Určitě doporučuju tento hotel!“

• ALPHA family HOTEL Průměrné hodnocení: 8

„rezervace na poslední chvíli klimatizace klid“

• Hotel Pilevski Průměrné hodnocení: 7,5

„Blizkost k autobusovemu nadrazi, pomer cena-vykon, ciste, idealni na kratkodoby pobyt“

30 nejlepších hotelů v destinaci Blagoevgrad