2. Bulharsko hodnocení hotelů
  3. Smolyan Province hodnocení hotelů
  4. Šipka hodnocení hotelů
Bulharsko Šipka Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Shipka IT Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Rodinný hotel s obrovským geniem loci. Paní majitelka Tosha je velmi srdečná a vstřícná. Dobře se domluvíte anglicky. Pokoje klasické hotelové, komfortní, čisťounké. Hotel má spoustu teras k posezení a překrásný výhled do kraje přes střechy okolních domů. Je tu i bazén s posezením. Na hotelu koupíte vychlazené pivo. Parkování na ulici před hotelem, ale bez obav i pro motorkáře, toto městečko je zcela bezpečné a klidné. Co bych chtěla zdůraznit, jsou snídaně - naprosto luxusní, bohaté a s láskou připravené. Vřele doporučuji!“

• Хотел Бялата роза Průměrné hodnocení: 9,8

„Nove zarizeny apartman nad prodejnou suvenyru. Caj a kava zdarma. Cista a prostorna koupelna, maly balkon s vyhledem na dominantu mesta.“

• Hotel Edelweiss Průměrné hodnocení: 9,4

„Ve svém okolí naprosto špičkový hotel - uprostřed hor, kde jsou jinde jen staré horské chaty, se nachází tento tříhvězdičkový hotel s barem a celodenně fungující kuchyní. Příjemně mě překvapilo, že přestože jsme v hotelu byli v červnu, tak byly stále teplé radiátory, aby místnosti neprochladly zvenčí.“

• Shipka IT Hotel Průměrné hodnocení: 9

„my review n.87: Na velmi nenápadném místě stojí nenápadný dům, ve kterém paní majitelka provozuje poměrně velký počet pokojů. Pokoje jsou čisté, klidné, včetně ledničky. Můj pokoj měl výhled do údolí a na zahradu hotelu, kde je i bazén. Prostředí působí velmi domáckým dojmem. K dispozici je za příplatek dokonce i parní a klasická finská sauna, která může přijít v chladných dnech vhod! Síla internetu je velmi solidní a snídani připravuje přímo paní majitelka, která si ráda popovídá. Je velká škoda, že je obec / město Šipka vzhledem ke své historii tak zanedbané, vybydlené a prázdné.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Šipka