3. Област Бургас отзиви за ваканционни имоти

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 26 август 2023 г.

• Престой от 3 нощувки

Изключително любезен и усмихнат персонал. Посрещнаха ни сърдечно и се чувствахме спокойно и комфортно през цялото време. Определено бих посетила отново.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 30 юли 2023 г.

Много добър
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Ще е добре да има гъба и препарат за съдове в кухнята, както и диспенсъри с шампоан в душ-кабината. Това го споменавам не като минус, а по-скоро като препоръка за по-удобен престой на гостите.

Домакинът и персоналът бяха много любезни и приветливи. Постоянно комуникираха с нас, откликнаха на всички наши молби, храната беше вкусна и достатъчна. Получихме бонус кафе и закуска, което беше много мил жест и ни изненада приятно. Басейнът беше много чист, имаше достатъчно шезлонги. Местоположението е прекрасно - на 5 минути пеша до плажа и на 5 минути пеша до центъра. Изкарахме една хубава почивка 🙂

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 24 юли 2023 г.

Много добре
    • Престой от 2 нощувки

Имаше пробелм с климатика, който беше отстранен в рамките на един ден. Реакцията беше бърза и навременна, за което благодарим. Ако не беше този проблем с техниката, която за съжаление се разваля, точно когато не трябва, всичко беше много добре.

Хотелът и басейнът са на добро място, не далече от морето, чисти и удобни. Персоналът е учтив и приветлив. Храната беше вкусна. Препоръчвам мястото

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 31 юли 2022 г.

Много добър
    • Пътуващи с приятели

Местоположението е супер

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 9 юли 2022 г.

Чистотата на стаите

Всичко освен някой дребни пропуски

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 6 юли 2022 г.

• Семейство с малки деца
    • Супериорен апартамент с 1 спалня и балкон (8 възрастни)
    • Изпратено от мобилен телефон

Много добро място. Тихо и спокойно много приятно. Персонала отзивчив. Храната много добра.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 15 септември 2023 г.

• Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Собственикът на хотела беше изключително гостоприемен и любезен! Моята резервация беше за студио, а ме приеха в апартамент. С удоволствие ще се върна отново:)

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 8 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Много мръсна и занемарена баня, плочките с черна мухъл. Кухненската мивка също много мръсна. Хладилникът трябваше да му избършем мухъла преди да се използва. Липсата на поне една чаша за вода, беше много неприятно и неудобно, за сметка на това имаше цяла 1 лъжица. Хавлиените кърпи една с една не бяха еднакви. Беше голяма сбирщина от различни хотели, дори! И също на петна. Закуската през 1 и 2 ден беше еднаква(яйце, салам, масло, конфитюр, маслини, сирене или кашкавал, и хляб), 3 ден макарони със сирене и конфитюр 4 ден мекици -бяха много вкусни, 5 ден принцеси с кайма и кашкавал. Сервитьорката носи приготвените чинии и изчезва. Само първия ден ни предложиха кафе. За децата нищо!!!

Местоположението на хотела е най-големият плюс, тъй като е много близо, както до центъра, така и до плажа. Голям и просторен апартамент. Басейнът беше чист, но водата студена.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 7 септември 2023 г.

Прекрасен хотел със усмихнат персонал
    • Група
    • Престой от 2 нощувки

Отсядаме в хотела за 4-та поредна година и с всяка следваща година престоят ни става все по-приятен. Сприятелихме се с персонала – усмихнати и любезни домакини, готови да ни угодят за всичко. Стаите са просторни и чисти. А черешката на тортата беше мекото септемврийско слънце и топлата вода в басейна. Живот и здраве и догодина пак ще дойдем :)

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 7 август 2023 г.

Разочароващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите бяха много мръсни, а обзавеждането захабено. Закуската беше оскъдна - почти липсваща.

Персоналът и собственикът бяха много любезни

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 6 август 2023 г.

• Семейство с малки деца
    • Супериорен апартамент с 1 спалня и балкон (8 възрастни)

Всичко

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 31 юли 2023 г.

Отличен хотел, с отличен персонал, хигиена на ниво и отношение към гостите
    • Престой от 6 нощувки

Отличен семеен хотел на много добра локация. Площта на стаите е доста голяма. Хигиената в хотела надмина очакванията ми. Храната беше винаги прясна. Впечатлени сме от личното отношение на собственика на хотела към всеки един от гостите.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 7 септември 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

Много добро място за семейна почивка.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 6 септември 2022 г.

Препоръчвам на всеки!
    • Престой от 1 нощувка

Хотелът е разположен близо до морето. В стаята има кухненски пособия. Много беше чисто.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 24 август 2022 г.

Персонала е невероятен

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 10 август 2022 г.

Възхитително място за ваканция!
    • Изпратено от мобилен телефон

Апартамента беше комфортен,чист, има обурувана кухня и климатик. Момичето на рецепцията ни посрещна с прекрасна усмивка, собственика също. Уникално мили и отзивчиви бяха през цялото време. Препоръчвам на всички мястото и хотела!

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 23 юли 2022 г.

• Апартамент с 2 спални с балкон
    • Изпратено от мобилен телефон

Много приятен чист общителни работещи и най вече супер шеф препоръчвам на всеки който обича море чист въздух тишина и хубави хора благодаря им от сърце

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 16 юли 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Персоналът е супер учтив приемат и изпращат с усмивка

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 12 юли 2022 г.

Супер
    • Престой от 1 нощувка

Апартаментът ми бе много голям.Храната е прекрасна. Персонала и собствениците - приветливи и отзивчиви.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 23 август 2021 г.

• Апартамент с 2 спални с балкон
    • Изпратено от мобилен телефон

Тихо и уютно място.Близо до плажа.Отзивчив персонал

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 21 август 2021 г.

5.0
    Сносен
    • Изпратено от мобилен телефон

Беше мръсно, закуската беше под всякаква критика! Нямаше топло мляко, дори вода не видях! За четири дни, камериерката не погледна терасата ни, камо ли да я почисти и измете! Матраците в стаята бяха изключително неудобни, твърди и стари!

Разположението, близо и до плажа и до центъра и до всякакви магазини!

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 9 август 2021 г.

2.0
    Много лош
    • Престой от 5 нощувки

Много не поддържан хотел!

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 26 юли 2021 г.

Разочароващ
    • Престой от 7 нощувки

При настаняването ни имаше несветещи лампи в стаите. На рецепция бяха много изненадани, но веднага извикаха техник. Банята беше със запушен канал на душ кабината, вентилаторът не работеше. Топла вода в кухнята нямаше. В кухнята имаше два ел.контакта, единият не работеше, вторият беше за хладилника. "Напълно оборудваната кухня" включваше ел.кана и котлон,които не можехме да ползваме, поради липса на ел.контакт. Приборите за хранене бяха недостатъчно. В кухнята кош за отпадъци не е предвиден. Матракът на едно от леглата беше продънен. Паркинга пред хотела е с недостатъчно места. Предоставения интернет на моменти се губеше. Закуската беше разочароваща - бедна, без избор, недостатъчна.

Персоналът на хотела е отзивчив. Апартаментът, който ползвахме беше просторен и с голяма тераса.

Престой през юли 2021 г.

• Оценено на: 24 юли 2021 г.

Неоправдано очаквания
    • Изпратено от мобилен телефон

Чистотата в апартамента ни , особено в банята беше под всякаква критика - мръсно и неподдържано. Първоначално искаха да ни настанят в апартамент не отговарящ на първоначалните , зададени от мен нужди, след като споделих, че това не е желаният от мен апартамент, който съм запазила през Букинг бяхме преместени - в много по- обширен и реновиран апартамент. В апартамента при положение, че съм задала през сайта Ви, че ще бъдем 2-ма възрастни и дете на 11 години за детето не бяха заредени- чаршафи, хавлии. Да не говорим , че в банята един сапун нямаше, какво да говорим за спазване на Ковид условия! След три напомняния донесоха чаршафи и калъфи, които ние гостите трябваше да разпъваме на дивана. В хотела липсва Централна климатична инсталация и в коридорите е изключително задушно и топло. Определено за нощувка 130 лв на вечер не си заслужаваше. И точките с които сте ги оценили 8,5 или 8,9 не си заслужават- НАДЦЕНЕНИ СА !!!! Закуската беше само пържени филии и банички от фризера. Никакво разнообразие.

Хареса ми - разположението на хотела и големината на апартамента, басейна и донякъде отзивчивостта на персонала

Престой през юли 2021 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: