3. Област Бургас отзиви за ваканционни имоти

9.5

• Безплатен WiFi

9.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 15

9.0
    Чудесен комплекс, но много мръсен плаж и курорт.
    • Изпратено от мобилен телефон

Единствената ми критика към хотела е, че няма почистване и смяна на бельо нито веднъж за цяла седмица. Основното, което не ни допадна беше плажа. Това няма пряка връзка с хотела, но е от съществено значение за една лятна ваканция. Плажът беше ужасно мръсен - по цял ден стояха чували с боклук (пластмаса и какво ли още не). Самият курорт също е мръсен и неподдържан. Не става нито за плаж, нито за разходки. Трябва да се има предвид и че до хотела се организират сватби. Не е много шумно, но е малко странно.

Комплексът е разположен на чудесно място - в горичка. Има гледка към плажа. Дворът е зелен и има място за игра на децата. Апартаментът е много чист и удобен - кухнята е чудесно оборудвана. Персоналът е много любезен. Наблизо има места за хапване на добри цени.

Приятна почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите не се честиха редовно и кърпите не се сменяха редовно

Беше на удобно местоположение, спретнати стаи, удобни, чисти при настаняването.

9.0
    Чудесна кратка почивка край морето
    • Двойка
    • Престой от 4 нощувки

Като препоръки бихме казали - да се добави и малък нож, да се включи към кухнята кухненска хартия/салфетки; базови подправки като сол, пипер, олио. Да се сложи по-голям сушилник за дрехи.

Хотелът е спретнат, чист, на много удобно разстояние от плажа, насред горичка със свеж въздух. Изключително спокойствие. Чудесно място за бягство от шумния град. Паркингът е широк и удобен. Апартамента е просторен, модерно обзаведен, с много красиви картини. Терасата бе просторна. Леглата са много удобни. Бяхме топло посрещнати и имахме комплимент от хотела - вино и вода, което беше много мило, тъй като имахме и годишнина и пасна идеално за случая! Останахме очаровани от вниманието и отношението на домакина, който ни даде много полезна информация за разписание на автобус до Бургас, заведения и плажове на близо.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 31 юли 2023 г.

Превъзходен
    • Престой от 5 нощувки

Добре е във всеки апартамент да има микровълнова и пералня, защото в момента не във всички има.

Собственикът беше много отзивчив и ни помагаше за всичко, от което имахме нужда. Останахме очаровани!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 16 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място, съвсем близо до плажа. Хубав, чист и удобен апартамент с всичко необходимо. Чудесна тераса! Има безплатен паркинг в комплекса. Гостоприемен и отзивчив домакин

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 13 юли 2023 г.

Перфектно място за истинска почивка!
    • Изпратено от мобилен телефон

Мястото е прекрасно, домакинът - мил, усмихнат, любезен и гостоприемен. Персоналът е на разположение за всичко. Плажът е на около минута от комплекса. Апартаментът беше обзаведен перфектно и имаше абсолютно всичко необходимо. В комплекса има и обособено място с пързалки, люлки, врати за футбол, дартс и барбекю. Просто страхотно място, очаровани сме и отново с удоволствие ще посетим!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 1 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Мястото е невероятно! Голям, просторен апартамент, изключително чист и оборудван с всичко необходимо за престоя. Къщичките се намират в просторен парк със зеленина, на 30м от плажната ивица на Крайморие. Домакинът е изключително гостоприемен и отзивчив. Престоят ни беше определено запаметяващ се! Паркинг е наличен на място, в близост има достатъчно заведения за хранене, както и свободна и платена зона на плажа. Изключително доволни сме и определено пак ще се върнем!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 12 септември 2022 г.

Прекрасна почивка
    • Престой от 8 нощувки

Апартаментът беше прекрасен. Обурудван със всичко необходимо за престоя. Леглата бяха удобни и се спеше много добре. Интернетът и телевията бяха също много добри. Домакинът, Драгомир бе много лубезен и помагаше когато имахме нужда.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 1 август 2022 г.

• Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Изключително внимателен, отзивчив, любезен, прекрасен домакин. Хубави, чисти апартаменти с чудесна гледка.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 29 август 2023 г.

5.0
    Сносен
    • Делукс апартамент
    • Изпратено от мобилен телефон

Ако не бяха… сватбите. Бяхме 6 нощи с децата и се радвахме първите две нощи на идилия - Щурци, спокойствие и вълни. Останалите 4 нощи се “радвахме” на три сватби и един концерт директно в съседство. Да се комбинира природна идилия с чалгия е нещо което не съм виждал даже в Индия (ходил съм 3 пъти за по 1 месец). Просто е тъжно.

Много хубаво място. Чисто и подредено. Управителите са супер. Помагат във всички ситуации и се грижат за мястото. Локацията е директно до свободният плаж и това е идеално с деца. Само за 2 минути си в апартамента. Всичко си работи, има климатици във всички стаи. Вечер се чуват щурци и вълните - ако не бяха….

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 17 юли 2023 г.

• Престой от 8 нощувки

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 19 септември 2022 г.

• Група

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 18 септември 2022 г.

Превъзходен
    • Двойка

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 24 август 2022 г.

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през август 2022 г.

Показване 1 - 15

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!