3. Област Бургас отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

6.7

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 25 септември 2023 г.

Доволни сме
    • Изпратено от мобилен телефон

Твърдостта на матраците и високите възглавници.

Персонала е много любезен и храната е много добра.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 13 септември 2023 г.

5.0
    Сносен
    • Престой от 9 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Храната и най-вече липсата на разнообразие на такава, както и фактът, че изхранването трябваше да бъде на база на all inclusive, но такова всъщност нямаше - описание, което подвежда... Изхранването бе тип full board, но изключително бедно, а някои от поднесените храни дори безвкусни.

Локация, отношение от страна на обслужващия персонал, чистота в стаята

• Изпратено от мобилен телефон

Много неприятно първо впечатление беше това, че бяхме принудени да доплащаме за паркинг и то скъпо! Ето това вече е недопустимо за хотел ол инклузив - самата дума предполага, че в цената всичко е включено! В градината има много потенциал, но недостатъчно разработен -басейн, които не е обграден с вода за изплакването на краката преди влизане, не разполага с душ.Водата не беше добре почистена! Няма достатъчно цветя, за разлика от предложената рекламна снимка на хотела. По дърветата има много брашлян, който не е изчистен, и който ще предизвика изсъхването им. Храната не беше лоша -готвена на място, а не ужасния индустриален кетъринг, който някои заведения предлагат но нямаше достатъчно разнообразие! Особено за закуска! Персоналът прекалено често обикаля сред масите и веднага се втурва да отсервирва, което е малко смущаващо когато се храниш! Има доста за подобряване, но тихи, уютни, с не огромни и шумни сгради са вече рядкост на българското черноморие! Ако се поработи по въпроса, ще бъде чудесно!

Разбрах, че това е първият сезон ол инклузив на това заведение.Има забележки, но никак не съм съгласна със строгите оценки на някои гости! Трябва да им се даде шанс! Хотелът се помещава на много удобно, на две крачки от плажа, прекрасно и тихо място. Не е огромна, импозантна бетонна постройка, с които за жалост развалиха пейзажа на черноморието. Това е от изключително значение за успеха на една почивка! Няма силна музика в ресторанта, която да се натрапва,което също е от огромно значение.Можем да си чуем разговорите на маса или да почиваме необезпокоени! Стаите се почистват всеки ден, чаршафите и кърпите -през ден. Леглата бяха удобни. Има асансьор. Градината е просторна, приятно прохладна, уютна, с пейки и люлки за деца.

• Престой от 6 нощувки

В хотела има басейн, но напомня на шадраван. Храната е еднообразна и не особено добра, имаше дни, в които изобщо не беше ядлива

Персоналът е много отзивчив, стаите се чистеха всеки ден. Най ценното е паркът, прекрасен двор и външно пространство, разположен е съвсем до брега.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 29 август 2023 г.

6.0
    Приятно място за гости без големи очаквания
    • Престой от 5 нощувки

Изключително бедна кухня за All Inclusive. Единствено закуската бива. Обяд - всеки ден само рядък таратор, няколко готвени ястия, без супа, салати няма, за десерт най-често само сладолед. Вечеря - едни и същи три вида салати (всъщност нарязани домати, маруля и зелева салата), десерт - готови сладки. Само два пъти имаше сезонни плодове (в сезона на плодовете у нас!), нарязани икономично в една купа, до които не можеш да се доредиш. Поздравления обаче за готвача, който явно правеше от нищо нещо - ястията бяха много вкусни. Безалкохолните напитки и кафето (на самообслужване от автомат), както и алкохолът - в пластмасови еднократни чаши. Големият парк е неподдържан.

Прекрасно местоположение - на две минути от плажа. Прохладен парк с огромни дървета, храненето навън е удобно и приятно.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 29 август 2023 г.

Не отговаря на описанието

Близо до плажа

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 14 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Нямаше обявената следобедна закуска!

Количеството и качеството на храната!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 31 юли 2023 г.

• Престой от 4 нощувки

Капризите и нахалство на някои от други посетители.

Благодаря Ви за посрещането ни още от автогара Стар град. За цялото ни обслужване и гостоприемството с което ни приехте. Дъщерите и внуците ме помолиха пак да дойдем при Вас. Затова изпълнявам тяхната молба - Живот и здраве от 01.09.23 до 06.09.23 ще дойдем отново при Вас.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 24 юли 2023 г.

• Пътуване по работа
    • Престой от 1 нощувка

"All inclusive"!!!?????

Местоположение

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 24 юли 2023 г.

5.0
    Сносен
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Храната е много еднообразна, направи ми също лошо впечатление че жената от рецепцията понеже отидох ме по рано многократно повтори че нямаме право до 2:00 да ползваме нищо .Малко е като почивна станция .Музиката много зле хигиена много лоша .

Мястото е на 3 мин. От плажа

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 10 юли 2023 г.

Добър хотел
    • Изпратено от мобилен телефон

Единственият недостатък е че имаха проблеми с бойлерите на хотела и нямахме топла вода. Ние бяхме с малко дете и нямаше как да останем пълните пет дни които запазихме първоначално. Тръгнахме си на втория ден като ни върнаха парите за дните които не сме стояли.

Беше много добър хотела. Служителите бяха много любезни и приветливи. Локацията е идеална. Изключително близо до плажа а и басейна в хотела не беше лош. Храната си беше добре. Нямаше много разнообразие но си имаше за всички. За цената си заслужава. Стаята си беше чиста и приятна. Доста удобни легла и чисти чаршафи и кърпи.

2.0
    • Изпратено от мобилен телефон

Personala v kuhniata platihme za spalnia + dve legla na kraia se okaza spalnia s divan lajat naroda vatre mirisheshe otvratitelno na Mughal

1.0
    Не препоръчвам! Не бих го посетила отново!
    • Изпратено от мобилен телефон

Тези хора си нямат представа какво е ол инклузив, бедна работа. Единствено локацията на хотела е добра, нищо повече. Персонала само дебнещ да те изгони, за да не им изядеш столовите манджи. Всяка вечер три вида салати, еднакви. Спагети и два вида основно, за десерт сладки, нищо различно, да не кажа и че не стигаха за всички. На обяд салати няма. Два вида столови манджи и това е. Да не говорим за алкохола, безалкохолното и кафето. Наливни евтинии разбъркани в някой гараж! Не препоръчвам, не бих го посетила отново.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

......
    • Изпратено от мобилен телефон

Много еднообразна храна. Имам чувството, че през цялото време имаше само домати, чушки под всякаква форма и бутчета в различни разновидности. Плодовете бяха мираж. Никакви пресни зеленчуци на обяд. Много лошо впечатление прави постоянните коментари и следенето от управителката на това кой колко яде и пие.

Много готин персонал на фона на кошмарен мениджънт! Това място има страхотен потенциал, но за целта не е лошо управителите да се вслушват в мнението на гостите на хотела.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 8 септември 2023 г.

Отлично
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше прекрасно. Препоръчвам и отново ще посетим.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 8 септември 2023 г.

3.0
    Карамазова
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите миришеха на мухъл, много твърди матраци и само 2 контакта, които могат да се използват. Пародия на ол инклузив, не знам дали тези наематели са запознати с този вид услуга. Закуската и обяда еднообразни, вечерите с леко разнообразие, но през целия ни престой десерта беше грис, грис.... и купени сладки. Един път десерта беше плодове, които изчезваха веднага, защото бяха само по 2-3 купички и един път мляко с ориз. Когато задавах въпрос за нещо, което им е свършило ми отговаряха нехайно, че няма. Ако попитам за десерт ме препращаха към сладоледа. Е то, колкото и детето ми да обича сладолед и то почна да се мръщи. Управителката и една от служителките само ходеха по хората да гледат какво си слагат по чиниите и дебнеха, кой е приключил и веднага му взимаха чинията и приборите, сигурно да не им ги откраднем. На барът само 3-4 вида напитки, наливна бира, сокчета и вода от питейната, предполагам. Всичко се сипваше в пластмасови чаши и станеше ли 22.00ч. лампите се гасяха, за да се изпотрепем по стълбите. Нямаш право преди 8.00ч. да си вземеш кафе от бара, а ме изпратиха по улиците да си купя от кафе автомат. Доколкото съм запозната при ол инклузив има и следобедна закуска, но в Оазис парк са над нещата и това пропуснаха. Мога да пиша още, но спирам до тук🤐

Хотелът е разположен на първа линия,сред зеленина. Мястото му е близо до търговската улица на Новия Несебър. И до тук с харесването.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 6 септември 2023 г.

9.0
    Превъзходен
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Много неудобни легла! На толкова твърд и неудобен матрак не бях спал!

Локацията

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 5 септември 2023 г.

• Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

Много мръсно, неудобно и ужасно отношение.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 5 септември 2023 г.

Ужасен
    • Изпратено от мобилен телефон

Ужасното отношение на управителя и персонала, мърсотията, липсата на храна. Двора и басейна също бяха в окаяно състояние. Матраците бяха изтърбушени, миришеше силно на мухъл. Паркинга беше кален и неохраняем и сртува 15 лв. На 20 м от там има чудесен охраняем паркинг за 8 лв. МОЛЯ НЕ ОСТАВЯЙТЕ РОДИТЕЛИТЕ СИ САМИ, бащами го бяха нападнали с лошо отношение и искали да го изгонят, защото гривната му не се виждала.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 1 септември 2023 г.

8.0
    Уютен хотел, отзивчив персонал, прекрасна градина
    • Престой от 6 нощувки

Матраците да не са толкова твърди

Може да бъдат включени и плодове

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 27 август 2023 г.

Много добър
    • Двойна стая с балкон
    • Изпратено от мобилен телефон

Чудесно място за отдих със семейството.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 22 август 2023 г.

9.0
    Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Локация, спокойствие, вкусна храна, чистота, басейн, близост до плажа, огромен двор на хотела със зеленина и дървета, много любезни домакини и персонал.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 21 август 2023 г.

Става за 65+
    • Престой от 8 нощувки

Ол инклузив. Смешно и жалко

Местоположението

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 20 август 2023 г.

Всичко останало

Само местоположението

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!