Регион Слънчев бряг Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Гранд Хотел Поморие Оценка от отзивите: 10

„Добро местоположение и хубав СПА“

• Hotel Saint John Baptist Nessebar Оценка от отзивите: 10

„Беше супер почивка. Стаите са чисти. Персоналът беше приветлив и внимателен. Храната беше вкусна. Почивката се получи много яка като цяло. Хотелът се намира на централно място в Стария град,има и паркинг. Отношение цена-качество си заслужава 🙂👌“

• Panorama Blue Family Hotel - Free Parking Оценка от отзивите: 10

„Посещавам този хотел за втори път в продължение на два месеца.Много е добър на перфектното място с добро обслужване.Пак ще отида там при първа възможност.“

• Paradise Hotel & Relax Center Оценка от отзивите: 10

„Храната в ресторанта е вкусна и достатъчна. Релакс центъра предлага много добри условия. Работи се с висок професионализъм и грижа към пациентите. Хотелът е на много добро място.“

• Petar and Pavel Hotel & Relax Center Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен персонал, мики отзивчиви! Спа зоната беше прекрасна, джакузито е безплатно, а не както е в други хотели и можеш да си настройваш градусите на водата!!!! Когато си легнеш в топлата вода и погледнеш напред виждаш единствено морето стигащо до хоризонта.. Сутринта слязох в ресторанта да закуся и бях много приятно изненадан от богата шведска маса, а в хотела нямаше повече от две три заети стаи !!! Хората бяха се постарали и то на много по-ниски цени от другите хотели !!! Благодарен сем“

• Зевс Хотел Оценка от отзивите: 1

„Няма как да ви пиша какво ми е харесало.Никой не ни отвори хотела да преспим.“

• Lecardo Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е много чист, персонала е любезен, посрещнаха ни с усмивка и добро настроение! Басейна е топъл, но ние нямахме време да го ползваме. Стаята, с изглед море, е страхотна, голяма , чиста , а гледката е удивителна! С удоволствие ще се върна там отново!“

• Бест Уестърн ПЛЮС Премиум Ин Оценка от отзивите: 9

„Хотелът е модерен, наскоро реновиран, надхвърля нивото на повечето подобни места в курорта. Стаите са удобни и съвременни, закуската също е разнообразно и изненадващо добра. Препоръчвам хотела.“

• Феста Панорама Хотел Оценка от отзивите: 7

„Апартаментът беше отличен по разположение добре подържан и чист. Персоналът е вежлив,усмихнат. Цената също е отлична“

• HI Hotels Imperial Resort - Ultra All Inclusive Оценка от отзивите: 7

„Храната е вкусна, макар и доста еднообразна. Стела от рецепция и камериерките са много любезни.“

30-те най-добри хотела в Регион Слънчев бряг

въз основа на 120 451 отзива за хотели на Booking.com