Регион Слънчев бряг Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Къща за гости Богат - Беден Оценка от отзивите: 10

„Гостоприемни домакини.Чисто близко до плажа и центъра.Приемат с домашни любимци без такса“

• Flowers Apartments Оценка от отзивите: 10

„Домакините са много отзивчиви. Апартаментът е чист, поддържан и с модерно обзавеждане. Имаше място за паркиране точно пред сградата.“

• Fener Guest House Оценка от отзивите: 10

„Собствениците бяха страшно дружелюбни и с удоволствие ще ги посетим пак.Апартамента си имаше всичко необходимо“

• Къща за гости "Arawana" Оценка от отзивите: 10

„Собственика беше изключително дружелюбен и приветлив. Всичко беше добре изчистено и нищо не липсваше. Благодарни сме за отношението.“

• Къща за гости При Стойко Оценка от отзивите: 8

„Много мил и любезен персонал! Специални благодарности на момичетата сервитьорки!“

• The White House Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е добро.“

• Къща за Гости Драцена Оценка от отзивите: 8

„Тихо и спокойно място. Любезни домакини.“

• Dari Guest Rooms Стаи за гости Дари Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно и според очакванията ни. Къщата се намира на тиха улица без търговски обекти. Посрещнаха ни топло и веднага ни осигуриха парко място буквално под прозореца. Стаята е просторна, обзаведена с вкус, чистотата е впечатляваща-чисти се всеки ден, навсякъде ухае на хубаво, матраците са удобни, и се спи чудесно. Най-запомнящото нещо обаче са стопаните на къщата-изключително мили и отзивчиви хора. Жена ми имаше силен зъбобол и Дари веднага ни съдейства, и намери зъболекар, готов да помогне в неделя сутринта на Великден!!! Получихме козунак и великденски яйца, което беше много мило! Чувствахме се като стари познати, въпреки, че бяхме за пръв път. Пак бихме отишли там, независимо от сезона. Горещо препоръчвам! Благодарим за прекрасните моменти, очаквайте ни отново!“

• Guest House Briz Оценка от отзивите: 8

„Добро място за настаняване, чисто, големи стаи, с каничка за топла вода, хладилник, телевизор и добър интернет. Добри стопани, в помощ на гостите! Наличен е асансьор. Бяхме настанени в по-добри стаи от тези, които бяхме резервирали.“

• Guest Rooms Kostovi Оценка от отзивите: 10

„Чисто, приятно място и много любезни домакини“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Регион Слънчев бряг

въз основа на 12 140 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com