Регион Слънчев бряг Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Хелена Парк - Ултра Ол Инклузив Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно.стаи чисти ядене9 приготвени на висоте браво“

• Family Hotel Saint Nikola Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен престой! Дамите от хотела ни посрещнаха топло и любезно. Настаниха ни в стая с чудесна гледка към залива. Спалнята беше супер удобна, просторна, всичко беше безупречно чисто. Осигуриха и кошара за детенцето ни. Имаше възможност да паркираме пред хотела, тъй като летният сезон не е стартирал още. С радост бихме дошли отново. Локацията е идеална за посетители на стария град.“

• „Чистота,храна,уют“

• Sol Nessebar Mare All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Обслужването беше на ниво. Много приветлив и приятен персонал. Храната беше разнообразна. Нямам забележки от към хигиена. Препоръчвам с две ръце.“

• „Храната беше отлична, местоположението повече от идеална, имаше всички удобства и в стаята и около басейните“

• Hotel Saint John Baptist Nessebar Оценка от отзивите: 10

„Хотела е прекрасен. Всеки път, когато отивам в Несебър, отсядам в този хотел . На централно място, изключително чист, персонала е много любезен и отзивчив, храната много вкусна . Силно препоръчвам !“

• Hotel RIAGOR Оценка от отзивите: 10

„Страхотен хотел, близо до плажа и центъра на Слънчев бряг и същевременно на много тиха улица. Персонала е изключително отзивчив и любезен, стаите са просторни и удобни, храната вкусна и разнообразна. Препоръчвам 🙂“

• Афродита Бийч Хотел Оценка от отзивите: 10

„Усмихната и вежлива рецепционистка!“

• „Доволни сме от престоя ни в хотела, още от вратата ни посрещна усмихното и интелигентно момче, от което получихме персонално и качествено обслужване. Ресторанта е на същото ниво, вкусна и разнообразна храна /особено тестените изделия, разбрахме, всичко което се приготвя е на място в хотела/. Стаята чиста и просторна. Ще посетим хотела и през лятото, за да доведем и децата.“

• Хотел Свети Пантелеймон Бийч Оценка от отзивите: 10

„Персонал и отношение“