2. Kostaryka – opinie o hotelach
  3. Limon – opinie o hotelach
  4. Cahuita – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Playa Negra Guesthouse

Playa Negra Guesthouse – opinie

100 meter north of the football field, Playa Negra de Cahuita, 70403 Cahuita, Kostaryka

Nr 1 z 34 hoteli w mieście Cahuita

8,7

• Ocena dodana: 19 lutego 2022

Cudowne miejsce!
    • Mały pokój Dwuosobowy

WOW! To było wyjątkowe miejsce w trakcie naszego pobytu w Kostaryce. Hotel zlokalizowany jest tuż obok pięknej, czarnej plaży (wystarczy przejść przez malutką uliczkę). Położony w otoczeniu pięknego ogrodu, w którym mieszkają zwierzęta. Właściciele z chęcią oprowadzą Cię po ogrodzie i pokażą m.in. leniwca, żaby, nietoperze, iguany, tukany, aguti. W tym miejscu zobaczyliśmy sporo zwierząt i pięknej roślinności. W dodatku Cahuita to niewielkie, ale bardzo urokliwe miasteczko. W żadnym innym miejscu w Kostaryce nie zobaczyliśmy takiej ilości leniwców (z bliskiej odległości!). Właścicielka tuż po przyjeździe przesłała nam krótki przewodnik po polecanych atrakcjach oraz miejscach, gdzie warto zjeść. To było bardzo pomocne. Dzięki temu poznaliśmy dwa cudowne miejsca. Pokój bardzo czysty, codziennie sprzątany. Wyposażony w niezbędne przedmioty, a jeżeli czegoś nie było w bezpośrednim wyposażeniu to można się zapytać - dzięki temu udało mi się zdobyć na przykład suszarkę. Basen na żywo wygląda o wiele ładniej. Dostępny jest grill gazowy, gdzie można przygotować jedzenie. Dużym udogodnieniem są krzesła plażowe, które można bezpłatnie wypożyczyć. Kolejny plus za możliwość zakupienia w hotelu napojów. Jestem zachwycona tym miejscem i pozytywną energią, która z niego płynie. Cieszę się, że mój 15 dniowy pobyt w Kostaryce, rozpoczął się właśnie tu.

Pobyt: luty 2022