2. Kostaryka – opinie o hotelach
  3. Limon – opinie o hotelach
Limon Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja”

• Cabinas Tito Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacją, dużo pięknej roślinności, Pewnego ranka odwiedził nas Leniwiec :) Bardzo czysto Bardzo mili właściciele i obsługa,”

• „Wysoki sufit w pokoju”

• „Piękne otoczenie, w otaczającej dżungli można spotkać zwierzęta, piękne ptaki, które tez zamieszkują na terenie resortu. Obsługa dba o czystość, śniadania smaczne z lokalną nutą, zawsze serwują gallo pinto :) w okolicy Manzanillo i piekny park, plaże jak również blisko do Puerto Viejo a do Cahuita 1h drogi.”

• Cabinas Montesol Ocena: 10

„Wybraliśmy "bungalow" ale to coś więcej niż tradycyjny bungalow. Powierzchnia około 40m2. 2 ogromne podwójne łóżka i sofa. Kompletnie wyposażona kuchnia, duża łazienka, stół i krzesła na tarasie. Wszystko czyściuteńkie. Wydajna klimatyzacja. Do tego miła i pomocna obsługa. Obiekt znajduje się w odległości 5 minut spacerem od przystanku autobusowego. Czego chcieć więcej?”

• „Bardzo miła obsługa i świetna lokalizacja bezpośrednio nad morzem. Smaczne jedzenie i duży wybór drinków.”

• „Sniadanie byly 3 do wyboru, skromne ale smaczne, tosty, jajecznica z ryzem z fasola, jogurt z owocami.”

• Lanna Ban Hotel Ocena: 9

„Piękny ośrodek który czasy świetności ma za sobą.Ogrodnicy bardzo dbają o przepiękny ogród czyszczą sprzątają jednym słowem kontakt z przyrodą super nawet żaby dają koncert symfoniczny każdego wieczoru.Niesyety domki trochę zaniedbane wystarczyłoby odświeżyć deski trochę lakieru ,szyba w prysznicu do wymiany ,no i telewizor wyczyścić i podłączyć do instalacji.Jednakze byliśmy dwa dni i w tak pięknej scenerii telewizor nie był potrzebny.Revepcjonisci bardzo pomocni i uczynni,pomagają jak mogą nawet dostaliśmy prywatną elektryczna lodówkę do pokoju.Bardzo dobrze wspominamy pobyt w kanna ban.”

• „Basen i kuchnia do dyspozycji gości”

• Casa Marbella Ocena: 8

„Śniadanie B dobre naleśniki albo jajecznica plus owoce do wyboru”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Limon