2. Kypr hodnocení hotelů
  3. Pomos hodnocení hotelů
Kypr Pomos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Kanalli Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Klidné místo, výnorně vybavený a velký apartmán. Pan majitel je moc příjemný člověk včetně všeho personálu.“

„Příjemná atmosféra, klid“

• Sun Camero Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Velmi pěkné apartmány, přímo u moře. Majitelé velmi přátelští. Apartmán dobře vybavený, fungující wifi, parkování přímo před apartmánem. Majitelé mají v blízkosti malou restauraci kde jsme chodili na dobrou snídani a když jsme to stihli, tak i na večeři. Součástí je i velký bazén. Velice se nám tam líbilo. Přímo se nabízí přijet znovu.“

„Velmi ochotný majitel, který má i dobrou restauraci 🐟 800m od apart.👍🍹🍲“

• Kanalli Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Klidná lokalita, blízká kamínková pláž v dosahu asi 2 min. pěšky (doporučuji boty do vody, kamínky a rozpálený písek), další nepřeplněné pláže v dosahu na jakoukoliv stranu autem. Ubytování pěkné, úžasný bazén, pěkná zahrada, možnost využít nápojů v baru u bazénu v ceně (můžete zaplatit dobrovolně zvoleným spropitným do kasičky). Skvěle fungující klimatizace, v případě jakéhokoliv problému, bylo vše obratem vyřešeno. V městečku Pomos je několik restaurací a dva obchody s potravinami. Pokud zatoužíte po větším městě navštivte Paphos (památky), pokud po pěkné přírodě navštivte Kremiotis waterfall. Pobyt doporučuji, opravdu si odpočinete.“

• Sun Camero Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Priestranný apartmán, dobre vybavený, v tesnej blízkosti mora, s krásnym výhľadom na more a bazén z peknej terasy. Tichá lokalita, dobre vybavená kuchyňa. Priestranné parkovisko, wifi dostatočná, žiaľ zrejme kvôli poveternostným podmienkam ku koncu pobytu nefungovala. Pán domáci nám nechal každý deň na stole mandarínky :).“

• Sun Camero Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Velmi pekny vyhled, plaz pod hotelem sice nebyla nic pro deti ale pro dospele super. Velmi prijemny personal a krasne okoli kde se vyplatilo cestovat a navstivit ruzne plaze a zajimava mista.“

• Sun Camero Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Poloha, klid, okolí - bazén a výhled, parkování před ubytováním, velikost ubytování, čistota a servis úklidu, komunikace s majitelem a jeho ochota.“

• Sun Camero Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Krásné, klidné místo s plným vybavením. Ubytování mělo vše, co jsme na odpočinkové dovolené vyhledávali - krásné apartmány, terasa s výhledem, čistý bazén s dostatkem lehátek a také schody na pláž, u které je vstup do moře sice přes oblázky, ale po pár metrech je v moři krásný žlutý a příjemný písek. Apartmány měly vybavenou kuchyni, novou koupelnu, jídelní stůl, konferenční stůl, křesílka a pohovku + oddělené ložnice s možností až 2 přistýlek + východ na venkovní terasu přímo u bazénu se stolem a židlemi. Apartmány byly uklízené každý den. Byli jsme na 15 dní a 3x nám bylo měněno povlečení a také ručníky - kdybychom chtěli, mohlo to být i víckrát. Majitel a personál hrozně milí a ochotní, každý den se ptali, jestli je všechno v pořádku a zda cokoliv nepotřebujeme. Také jsme od nich dostávali ovoce a domácí pečené buchty. Majitelé mají nedaleko ubytování vlastní restauraci, kde připravuji výborné snídaně a také večeře - doporučujeme domácí klobásky.“

• Votsalo villa Průměrné hodnocení: 9,4

„Byly jsme v ubytování naprosto spokojeni ve všech směrech a splnilo všechna naše očekávání. Strašně rád se ještě někdy vrátím.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Pomos