2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj ustecki – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Kadaň – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Czechy Kadaň Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „przepiekny ogród, przemiła obsluga, ładnie urądzony apartamnet w bardzo dobrej lokalizacji, taras. Wielka wygodna łazienka, piękna kamienica wszystko urządzone i wykończone w spojnej wizji i ze smakiem”

• Penzion U Johanky Ocena: 9,5

„Miłą niespodzianką było powitalne ciasto. Apartament ładnie urządzony, wygodny, cichy, w urokliwym miejscu, przy rynku starego miasta. Możliwość darmowego parkowania przy pobliskiej ulicy.”

• „dobra lokalizacja”

• Penzion U Johanky Ocena: 9,5

„Pensjonat w samym centrum, przy deptaku. Bardzo czysto, pięknie urządzony pokój i cały pensjonat. Przy naszym pokoju był ogromny taras z leżakami. Można było odpocząć na świeżym powietrzu. Pyszne śniadania. Na powitanie w pokoju czekało doskonałe ciasto i lemoniada. To było bardzo miłe. W obiekcie jest małe kameralne kino i szafa z trunkami, którymi możesz się poczęstować. Jest też kawiarnia i kwiaciarnia. Miły personel i niesamowity klimat. Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy ten obiekt.”

• „Spokój i cisza. Idealne warunki do odpoczynku. Opieka właścicielki jakbyśmy byli rodziną królewską. Doskonała lokalizacja obiektu. Tuż przy rynku, a jednak w zaciszu. 25 lat jeżdżę do Czeskiej Republiki i jest to moje top 3 noclegów.”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Kadaň

na podstawie 2 093 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com