2. Comentarii despre hoteluri în Cehia
  3. Comentarii despre case de vacanță în South Moravian Region
  4. Comentarii despre case de vacanță în Brno
Republica Cehă Brno Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Locația este într-o zonă cu multa verdeață, ai acces și la gradina care este înconjurată de pădure. Gazda este de treabă. Ai o mică baie, un mic hol în care este un mic frigider și un dulap cu ceva veselă. Patul este acceptabil. Există jaluzele exterioare.”

• Apartments Kopečná with parking Scor din comentarii: 7,9

„Personal nerespectuos, a fost o situație tensionată, a încercat să ne însele, sa nu ne dea parcare, deși achitasem online pentru oferta afișată cu apartament și parcare subterană, așa cum este și titlul anunțului lor. Femeia vorbea foarte greu engleza. Nu avea bune maniere de gazdă. Nu ne a condus la apartament. Am insistat să arătăm emailul de confirmare a rezervării și plată, că avem parcare, că de asta am luat cazare la ei. Femeia a vrut să vadă ce mașina avem, a urmărit doar să vadă dacă reușim să parcăm in cel mai strâmb loc de parcare, cu spatele la un colt între doi pereți și niște dungi de demarcație. Oribil, in parcare pereții înguști, greu de virat, imposibil de întors mașina dacă erau și ații parcați.”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Brno

pe baza a 45.129 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com