2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj liberecki – opinie o hotelach
  4. Witkowice – opinie o hotelu
Czechy Witkowice Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aldrov Resort Ocena: 8,9

„doskonałe miejsce, cicho widok na góry , nowy hotel , piękny basen i centrum spa , snaidania wyborne , kolecje dodatkowo płątne ale warto”

• Jasmínový Ráj Ocena: 9,4

„Apartament czysty jest wszystko w nim co potrzeba.Dobry kontakt z osobą odpowiedzialną za obiekt.Piękne widoki cisza spokój.p”

• Jasmínový Ráj Ocena: 9,4

„Cudowny apartament😁 przestronny, urządzony z wielkim gustem, bardzo wygodne sypialnie, piękna przestronna łazienka, dwa tarasy, dobrze wyposażona kuchnia, piękny salon z widokiem na okolicę. Cisza, spokój.”

• Aldrov Resort Ocena: 8,9

„Urokliwe miejsce z dużymi możliwościami. Miła obsługa, dobra kuchnia, fajnie urządzone apartamenty, ze sprzętami dobrej jakości. Miałem wrażenie, że byliśmy pierwszymi gośćmi w pokoju po oddaniu lokalu do użytku :) Jestem ciekaw miejsca zimą, chociaż ze znakiem zapytania.. czy się zdecyduję....”

• „Obiekt bardzo dobrze wyposażony, a kuchnia nawet lepiej, niż w moim mieszkaniu.😂 Pergola przestronna, w saunie jest kolekcja płyt winylowych, które umilają czas. Polecam”

• Aldrov Resort Ocena: 8,9

„Miejsce śliczne i bardzo komfortowe :)”

• „Apartament czysty, nowoczesny, w pełni wyposażony i bardzo ładnie urządzony. Bardzo podobał mi się pomysł zagospodarowania oraz zarządzania budynkiem. Bardzo dobry kontakt z właścicielem obiektu.”

• Aldrov Resort Ocena: 8,9

„Piękna lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Czysty, duży i dobrze wyposażony apartament.”

• Jasmínový Ráj Ocena: 9,4

„1. Łazienka: pralka, papier toaletowy, zestaw kosmetyków, ręczniki, wygodny prysznic, dogodna przestrzeń 2. Salon połączony z kuchnią. W kuchni wszystkie udogodnienia, potrzebne sprzęty, ekspres do kawy na kapsułki, piekarnik, płyta indukcyjna, stół i krzesła. Salon wyposażony w smart tv,netflix, szybkie łącze internetowe, wygodna sofa, wejście na taras z fotelami i stolikiem 3. Sypialnia: wygodne materace, fajna biała pościel, drzwi również z wyjściem na taras. 4. Dwa przedpokoje, drugi z przestronnym komandorem. Odkurzacz do dyspozycji.”

• Aldrov Resort Ocena: 8,9

„znakomity obiekt i wspaniala obsługa . Świetna strefa spa i bardzo dobra restauracja”

10 najlepszych hoteli w mieście Witkowice