2. Česko hodnocení hotelů

9,1

8,8

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

Není co.

Perfektní snídaně, Perfektní recepční a další personál. Ochotní a vstřícní majitele. Vše Perfektní.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2024

Báječný personál, výborná kuchyně, milovaný kraj a pohodlné a útulné ubytování
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

nešly jsme s dcerou vůbec nic co by se nám nelíbilo, snad jedině, že naše dovolení byla příliš krátká a nestihly jsme si prohlédnout a navštívit vš co jsme si naplánovaly

Naprosto dokonalá snídaně v jedinečném prostředí, dostatek všeho co máme rády a ještě další dobroty navíc, sladké, slané ovoce, zelenina. Báječné obědy a veřeře, zmzlinové poháry, výborné pivo z pivovaru Falkenstein a nejvíc byl naprosto dokonalý personál, obsluha v restauraci a úžasná slečna nebo paní Veronika v recepci, Určitě ještě někdy přijedeme abychom dokončily naše plány :)Děkujeme za krásně strávené dny

• Hodnocení napsáno: 4. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou

Velice příjemný, ochotný a komunikativní personál, voňavý a čistý pokojík s velmi pohodlnou postelí

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Na pokoji se nám nelíbilo skřípání dveří :-)

Snídaně a restaurace na úrovni :-), Personál velice příjemný. Nemáme žádné výtky.

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024

Naprostá spokojenost
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou

Krásný zrekonstruovaný hotel, čistý pokoj, příjemný personál, výborná restaurace. Skvělý výchozí bod pro výlety. Určitě se rádi vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Hotel Kortus je ako stvorený na víkendový pobyt v Českém Švýcarsku. Nádherne a citlivo zariadené izby, mimoriadne ústretový personál, skvelé raňajky, vynikajúca reštaurácia, ideálna poloha pre všetky výlety v okolí. Určite sa ešte vrátime.

• Hodnocení napsáno: 6. prosince 2023

Perfektní!

Vše OK

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 13. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

Hotel hezky zrekonstruovaný. Pokoj velký, čistý a dobře vybavený. Milý a ochotný personál. Bohaté snídaně. Výborná kuchyně v restauraci. Krásné a klidné prostředí. V budoucnu určitě znovu navštívíme a můžeme všem jen doporučit.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Krásně a citlivě zrekonstruovaná historická budova bývalého zájezdního hostince, prostorný pokoj, moc milý personál, výborná restaurace. Na dosah všechny významné lokality Českého Švýcarska. Co víc si přát?

• Hodnocení napsáno: 18. září 2023

Krásný hotel ve skvělé lokalitě
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Perfektní lokalita pro tůry. Hotel je krásně zrekonstruovaný, čistý a opravdu klobouk dolů před majiteli, že se dali do takové rekonstrukce. Neumím si představit kolik úsilí a financí to muselo stát. Snídaně taktéž perfektní a místnost pro snídaně je více než stylová. Než se tlačit v přeplněném Hřensku, tak toto je jednoznačná volba i pro příště. Jinak i hotelová restaurace je skvělá a točí Plzeň ;-).

• Hodnocení napsáno: 8. září 2023

Pohodový pobyt
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Krásný hotel, velmi vkusně zrekonstruovaný, příjemný personál na recepci i v restauraci. Výborná kuchyně i nabidka vín. Parkování bez problémů, ideální poloha na výlety. Jsme rádi, že jsme vybrali právě tento hotel. Děkujeme Kortusovi

• Hodnocení napsáno: 7. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Mně i synovi se tu moc líbilo a moc rádi se sem vrátíme. Pokoj, vybavení, personál, snídaně, restaurace... všechno jsme si moc užili.

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou

Milý personál, čisté a voňavé prostředí. Restauraci hodnotíme hodně muziky za málo peněz 👏

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

Skvěly ochotný personál,výborná kuchyně,krásný pokoj.Parking hned u hotelu zdarma.Ideální bod na start výletů na kole i pěšky.Velmi pohodlná postel.Moc děkujeme😍

• Hodnocení napsáno: 31. července 2023

Zvlášť perfektní pokojský servis!
    • Rodinný pokoj Deluxe

Nic mě nenapadá, nemluvili jsme snad o žádné výhradě a to je zejména manžel až nepříjemně náročný host.

Všechno bylo absolutně v pořádku, v kraji jsme byli poprvé a smluvili jsme se, že se rádi vrátíme. Ani s hotelem nebudeme experimentovat, byli jsme moc spokojeni. Měli jsme 4 lůžkový pokoj Pravčická brána (manželská postel + rozkládací gauč pro děti), naše postel byla pohodlná, děti měly matraci měkčí, ale to se dá samozřejmě čekat a jim to nevadí. Pokojský servis fungoval na jedničku, snad poprvé jsem se setkala s převlečením povlečení v polovině pobytu. Ručníků a osušek vždy dost (snad i nadbytek), toal.papír taky, o nic jsme nemuseli žádat (což nebývá vždy pravidlem, proto to píšu), měnily se skleničky, pokud jsme na pokoji nechali sklo přinesené večer z restaurace, bylo uklizeno (ač jsme počítali s tím, že ho samozřejmě další večer odneseme umyté zpět). Snídaně byla chutná, za sebe bych trochu posílila studený bufet (zvlášť mi chyběly sýry typu hermelín, niva), ale dalo se skvěle vybrat, paní pravidelně kontrolovaly a vše doplňovaly. Výborné byly i věci z tepléhu bufetu (minipizza, palačinky, mích. vajíčka). Káva dobrá, pro děti bychom uvídali kakao každý den (bylo 2x). Ale to jsou drobnosti. Opravdu jsme si pobyt moc užili, včetně skvělé restaurace (vynikající jídla za normální ceny a kvalitní rozlévané víno 2dl/48kč, to už se opravdu nevidí :-) Včetně velké sklenice kohoutkové vody). Nejsem pivař, ale dle manžela excelentně ošetřené a natočené pivo, oba výčepní opravdu umí :-) (k dispozici Pilsner a místní Falkenstein).

• Hodnocení napsáno: 24. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Hotel je moc hezký, cítili jsme se tam příjemně. Personál moc milý a ochotný. Slečny na recepci vždy usměvavé. Pokoj hezký, krásně vybavený.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

Všem vřele doporučuji.
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou

Krásný hotýlek, luxusní pokoje, nádherná lokalita.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Je hodně slyšet dupot z horních podlaží.

Skvělý a příjemný personál hotelu i restaurace. Pokoj veliký a pohodlný. Restaurace moc dobrá, jedli jsme zde večeři každý den. Snídaně také velmi dobré, výběr tak akorát, každý den se část obměnila.

• Hodnocení napsáno: 6. července 2023

Tomuto hotýlku dávám 1s☆.Naprosto předčilo mé očekávání. Dětem se nechtělo domů a to je co říct:))
    • Rodinný pokoj Deluxe

Vše bylo naprosto úžasné.Mohu jen doporučit,určitě hotel navštívime znovu.

• Hodnocení napsáno: 4. července 2023

• Rodinné apartmá Deluxe

Na hotelu není nic co byc vytknul

Na hotelu se nám nejvíce líbilo všechno pokoje krasne velké prostorné a čisté.

• Hodnocení napsáno: 19. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

Nádherný hotel, úžasný personál který nám ve všem maximálně vyšel vstříc i v den odjezdu kdy jsme kvůli dešťům potřebovali odjet o něco déle na motorce nebyl problém se domluvit a mít k dispozici pokoj o dvě hodiny déle. Výborná restaurace (jen škoda že jsem první den jen ochutnala špekové knedlíky s gulášem od přítele a nedala si taky celou porci protože následující dny již nebyli ) určitě místo kam se velmi rádi znovu vrátíme! :)

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 11. června 2023

Vše bylo v pořádku.

Celý pobyt byl skvělý. Snídaně, pokoje a jídlo vynikající. Milá a ochotná obsluha a také velmi milá slečna na recepci, která Vás vřele přivítá na hotelu. Ač je hotel u cesty, je tam úžasné ticho a klid. Nejsme zde naposledy a snad se brzo vrátíme. Děkujeme :)

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 2. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a přistýlkou

Krásný plně vybavený pokoj, bohaté snídaně, milý personál. Vynikající večeře.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 29. května 2023

• Rodinný pokoj Superior

Vkusně opraveny starý hostinec, krasne misto,výborne jídlo, výjimečná snídaně v bývalé pekárně, hotel má atmosféru a to je úžasné

Termínem pobytu byl květen 2023