2. Česko hodnocení hotelů
  3. Česko hodnocení hotelů
České Švýcarsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Lokalita, strava, personal“

• Chata Hluchavka II Průměrné hodnocení: 10

„Skvěle zařízený apartmán, po příchodu to všude krásně vonělo. Všude bylo čisto 👌 ocenili jsme i zrnkovou kávu v kávovaru. Moc se nám líbilo.“

• Wellness Hotel Zámeček Průměrné hodnocení: 8

„Místo, ubytování, restaurace, personál“

• Penzion Mezi buky Průměrné hodnocení: 9

„Líbilo se mi moderní vybavení a styl penzionu, k užití byla sauna bez poplatku. Zaměstnanci byli velice příjemní.“

• Hotel KORTUS Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní snídaně, Perfektní recepční a další personál. Ochotní a vstřícní majitele. Vše Perfektní.“

• Hotel Mezní Louka Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, přístup personálu, výborná kuchyně. Doporučuji!“

• Pension Jitřenka Hřensko Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita je nedaleko centra v těsné blízkosti busu, přívozu a přístaviště. Snídaně výtečná, stejně jako čistota, personál ochotný a profesionální, pohodlné parkování. Jediné drobné mínus je hluk vlaku při otevřených oknech, při zavřených je odhlučněno. Celkově super“

• Vila Vlčí Hora Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemné ubytování s výbornou dostupností a nedaleko centra Českého-Švýcarska. Ideální na výlety. Ubytování nás mile překvapilo vybavením chaty, čistotou, klidem v okolí.“

• Trapani glamping camp Průměrné hodnocení: 10

„krásná lokalita prostorné stany s pohodlnou postelí možnost grilování samoobslužný koutek na kafe“

• U Fořta Mezní Louka Průměrné hodnocení: 10

„Líbil se mi cely areal. Dobrý výchozí bod pro turistiku. Kuchyňka na pokoji, cisto, pěkný výhled, posezení na pokoji.“

České Švýcarsko – 10 nejlepších hotelů