2. Česko hodnocení hotelů
  3. Česko hodnocení hotelů
České Švýcarsko Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Pension Hofberg Průměrné hodnocení: 7

„Penzion je v krásné, klidné lokalitě. Líbilo se nám zázemí hřiště, ohniště.“

• Dolní Žleb 124 Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán leží v těsné blízkosti cyklostezky Labe, je velmi dobře zařízený s příjemným posezením venku. Hostitel je velmi vstřícný. Rádi se vrátíme.“

• Aparthotel Lípa Průměrné hodnocení: 9

„večeře formou rautu výborná, snídaně taktéž. Široký výber jídel, velmi chutná... My byli maximálně spokojeni“

• SWEET HOME Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto nádherné,útulné bydlení se vším potřebným.Klidné místo kousek od náměstí.Nádherná zahrada s grilem a ohništěm.Vše doladěno do nejmenších detailů.A majitelé jsou top.Vstřícnost,ochota,zájem,moc milé jednání.Sem se budeme rádi vracet.S láskou.“

• Flat near the castle Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé místo a lokalita s výhledem na město, velmi prostorný byt. Bonusem jsou hračky pro děti, které jsou také k dispozici. Úžasná paní majitelka a celkově není co vytknout. Popis ubytování naprosto odpovídá realitě.“

• Edmundova chata Průměrné hodnocení: 10

„Krásne tiché miesto, kde sme mohli odpočívať a relaxovať. Mali sme tam dokonalé súkromie.“

• Hřensko 27 Apartmány Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování má výbornou lokalitu i dispozici bytu, součástí byl též balkon, vše bylo čisté, velmi prakticky vybavené, ocenili jsme též uvítací balíček a možnost parkování zdarma. Instrukce pro ubytování byly jasné a bezchybné.“

• Bohemica Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Pobyt se nám líbil moc. Výborná lokalita. Hostitel příjemný, vyšel nám vstříc co se týká uložení zavazadel v době příjezdu i odjezdu. Vybavení apartmánu super. Možnost uvařit si kávu čaj. Lednička k dispozici, žehlička a žehlící prkno. WI-FI zdarma. Výhled nám zpestřovala rodinka labutí s dvěma malými. Vše super a moc děkujeme.“

• Apartment Zámecká Průměrné hodnocení: 7

„Prostornost, lokalita (daň za umístění v centru je hlučný bar pod okny)“

• Vila Věrka Průměrné hodnocení: 9

„Krásný,čistý a plně vybavený apartmán. Paní majitelka velmi milá a ochotná. Rychlá komunikace.“

České Švýcarsko – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 14 748 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com