2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Nadrenia-Palatynat – opinie o hotelach
  4. Beilstein – opinie o hotelu
Niemcy Beilstein Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mały, klimatyczny hotelik w przeuroczej miejscowości.. Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, przytulne pokoje (nam trafił się z widokiem na Mozelę). Gorąco polecam!!”

• „Idealne miejsce do wypoczynku. Wspaniała możliwość relaksu w spa i na tarasie. Świetne śniadania. Napiszę jeszcze raz: świetne śniadania!! An ideal place to relax. Great opportunity to relax in the spa and on the terrace. Great breakfasts. I will write again: great breakfasts!! Ein idealer Ort zum Entspannen. Tolle Gelegenheit zum Entspannen im Spa und auf der Terrasse. Tolles Frühstück. Ich schreibe noch einmal: Tolles Frühstück!!”

• Hotel Gute Quelle Ocena: 9,2

„Sliczny, kameralny hotelik. Obsluga cudowna.Mielismy rocznice slubu i urodziny meza,Przygotowano Nam elegancko zastawony stolik. Dostalismy po lampce szampana i butelke wina. Bardzo fajne i klimatyczne, rodzinne miejsce.Jedzenie pyszne, a medaliony byly tak smaczne, ze moglabym jesc codziennie. Polecam z calego serca❤️”

• Villa Beilstein Ocena: 9,3

„Przytulny hotelik, przestronny pokój, duża łazienka. Uroczy taras, na którym można zjeść śniadanie na świeżym powietrzu z widokiem na Mozelę. Bardzo miła obsługa.”

• Hotel Burgfrieden Ocena: 8,6

„czysto, cicho, świetne śniadanie, bardzo uprzejmy personel.”

5 najlepszych hoteli w mieście Beilstein