2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saxony – opinie o hotelach
  4. Gablenz – opinie o hotelu
Niemcy Gablenz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny obiekt na skraju Parku Rododendronów, który sam w sobie jest atrakcją wartą odwiedzin o każdej porze roku. Mieszkaliśmy w apartamencie na pierwszym piętrze - bardzo wygodnym (komfortowe łóżko, w pełni wyposażona kuchnia, możliwość regulacji temperatury itd.), cichym i z pięknymi widokami na park. Idealne miejsce na na wypoczynek, pracę czy romantyczny wypad (można łączyć...). Dodatkowym atutem jest bliskość Drezna, Cottbus i Bautzen, nie wspomnę o Parku Mużakowskim. Zdecydowanie warto wrócić w tę okolicę.”

• Ferienhaus Lagenhof Ocena: 9,5

„Dom czysty, wymuskany, przestronny i dobrze rozplanowany. Po remoncie. Bardzo dobrze wyposażony z myślą o gościach. Niczego nam nie brakowało, a niektóre elementy wyposażenia miło zaskakiwały. Ładny ogród. Bardzo miła, serdeczna i otwarta gospodyni. Choć my znamy tylko podstawy niemieckiego, a gospodyni tylko niemiecki, udawało nam się porozumieć i to nie tylko w kwestiach związanych z pobytem;-).”

• Glamping Kromlau Ocena: 8,2

„Bardzo czysto. Położenie wśród drzew. Kompletne wyposażenie kuchni. Cisza i spokój.”

5 najlepszych hoteli w mieście Gablenz

na podstawie 294 opinii na Booking.com