3. Galicja – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Pontevedra – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Hiszpania Pontevedra Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pousada Armenteira Ocena: 8,9

„Piękny obiekt w pięknym otoczeniu. Cisza i spokój. Komfortowe pokoje. Bardzo dobre śniadanie. Ogólnie dostępny ekspres do kawy w recepcji hotelu.”

• Hostel Charino Ocena: 9,7

„Śniadanie wyjątkowe , bardzo różnorodne , piękne miejsce , urządzone ze smakiem , wszystko pachnące świeżościa jak w nowym hotelu , bardzo miła i uprzejma obsługa , czystość , lokalizacja idealna na szlaku Camino , nawet tarta cytrynowa upieczona ze znakiem świetego Jakuba . śniadanie podane do stołu z uśmiechem , nawet świezy sok zaserwowany do śniadania. Nie wiem czego można chciec więcej .”

• „Super lokalizacja, czystość. Cena bardzo konkurencyjna.”

• Hostel Charino Ocena: 9,7

„Wszytko było świetnie, czysciutko prawie sterylnie. Pokoje klimatyzowane i spokojnie można się wyspać pomimo upału na zewnątrz. Julio i jego mama bardzo mili, dostaliśmy przepyszne i bogate śniadanie pomimo że wychodziliśmy wcześniej. Julio bardzo pomocy czułam się tam bardzo zaopiekowana, nawet następnego dnia po wyjeździe. Polecam na Camino idealne.”

• „Idealna lokalizacja z pięknym widokiem na plac i kościół.”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Pontevedra

na podstawie 8 828 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com