3. Baleary – opinie o hotelach
  4. Cala Millor – opinie o hotelu
Hiszpania Cala Millor Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, miła obsługa, nie ma tłumów, czysty basen i ładny ogród z placem zabaw dla dzieci.”

• Hotel Millor Sol Ocena: 8,3

„Śniadania było bardzo smaczne i rozmaite, lecz troszkę powtarzalne. Lokalizacja super, blisko plaży i zapewniony parking pod obiektem. Okolica ładna. Dobry stosunek ceny do jakości, zdecydowanie polecam w ciemno.”

• Hotel Millor Sol Ocena: 8,3

„Stosunek jakosci do ceny”

• „Czysto, fajna lokalizacja, śniadania poprawne, basen wewnętrzny i mały plac zabaw dla dzieci. Bardzo dobry stosunek cena do jakości.”

• „Wspaniałe miejsce dla rodziny. Duże apartamenty, obiekt ma piękny basen, boisko, zaplecze do zabaw dla dzieci. Super, że jest możliwość wykupienia śniadania lub obiadu na miejscu w wybrane dni co w naszym przypadku było bardzo wygodne. Świetna lokalizacja, niecałe 10 min. od piaszczystej plaży i centrum miasta, a po drodze duży sklep spożywczy. Bardzo dobry punkt wypadowy do zwiedzania całej wyspy!”

• „Pokoje / baseny”

• Hipotels Don Juan Ocena: 8,7

„Super lokalizacja. Miła obsługa. Czysto.”

• Protur Atalaya Ocena: 8,5

„Bardzo ładny obiekt z basenem i brodzikiem. Blisko plaży. Mieliśmy połóż na 8 piętrze z widokiem na morze i codziennym wschodem słońca. Łatwość znalezienia miejsca parkingowego.”

• „Czyste pokoje. Duże, dobrze wyposażone. Piękne położenie hotelu. Jak na zdjęciu.”

• „Super miejsce, blisko do plaży, pokój z aneksem dobrze wyposażony pomijając fakt że mrówki były w pokoju pokój był czysty. Sprzątanie każdego dnia. Jedzenie pyszne, owoce jedne z lepszych jakie jedliśmy.”

30 najlepszych hoteli w mieście Cala Millor