3. Baleary – opinie o hotelach
  4. Canyamel – opinie o hotelu
Hiszpania Canyamel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, bardzo spokojna miejscowość, bardzo wygodny apartament, blisko do plaży, bardzo dobre miejsce wypadowe do innych miejscowości, pomocny personel.”

• „Piękny widok z balkonu na morze, spokojna okolica, kameralna atmosfera. Odnowione wnętrza hotelu.”

• „Hotel bardzo czysty, obsługa bardzo miła, pokój przestronny z dużą łazienką, widok na morze przepiękny, śniadania bardzo smaczne i całkiem spory wybór nawet pod koniec, pokój sprzątany codziennie przez miłe panie, przy ilościach piachu z plaży naprawdę bardzo pomocne, fajny basen z czystą ciepłą wodą, zaraz obok hotelowy bar ze smacznymi drinkami. Jedyne do czego można się przyczepić to łóżka, materace dość twarde i nie spało nam się super komfortowo ale też zaznaczę że przyzwyczajeni jesteśmy do bardzo miękkiego materaca i to mogło mieć wpływ. Mieliśmy pobyt ze śniadaniem i w dzień wyjazdu nawet pomimo wczesnej pory o 4 rano dostaliśmy super śniadanie z kawką co było naprawdę bardzo miłe. W jeden dzień wykupiliśmy też obiadokolację, była okej ale nie aż tak super jak śniadania, byliśmy dosłownie 10min przed zamknięciem co też zapewne miało wpływ. Naprawdę polecam, stosunek jakości do ceny naprawdę na bardzo wysokim poziomie.”

• „Właściciel niezwykle sympatyczny, pomocny i gościnny, a także otwarty za potrzeby gości. Apartament bardzo czysty, bardzo dobrze wyposażony, łącznie z ekspresem do kawy na kapsułki. Pościel ręczniki czyste i pachnące, łóżko wygodne i co rzadko spotykane na kwaterach bardzo wygodne poduszki. Poza sezonem bezproblemowe parkowanie przy ulicy. I co wieczór po powrocie ze zwiedzania witający nas przy furtce kotek :-)”

• „Wszystko;)”

• „Dobrze wyposażony, duży apartament. Do dyspozycji jest nawet pralka i zmywarka. Wszystkie pokoje mają balkony. W obiekcie czysto. Dobry kontakt z właścicielami. Bardzo blisko morza i plaży. Canyamel jest małą, spokojną miejscowością, idealną na odpoczynek.”

• „Super lokalizacja, cisza, blisko do wody jaki do skepików, czysto”

• „Lokalizacja blisko plaży, cicha i spokojna okolica, komfortowy, doskonale wyposażony i czysty apartament, bardzo pomocny i przyjazny personel”

• „Spokojna, ładna okolica”

15 najlepszych hoteli w mieście Canyamel