3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach
  4. Fuencaliente de la Palma – opinie o hotelu
Hiszpania Fuencaliente de la Palma Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Balcón Atlántico Ocena: 9,4

„Wyposażenie Prywatny basen Piękny widok Ogromny taras z widokiem na ocean Miłe powitanie koszem owoców i butelką wina białego i czerwonego. Sprzątanie, wymiana pościeli i ręczników w trakcie pobytu. Dostępność grzejników w razie chłodnych nocy.”

• Casa El Mirador Ocena: 9,3

„Najlepszy nocleg jaki w życiu miałem. Widok i gościnność właściciela 10/10.”

• „Właścicielka to bardzo miła i serdeczna osoba. Dziękujemy za pomoc i obsługę na wysokim poziomie. Mieszkanie było nowe, czyste, znajdowały się w nim wszystkie niezbędne rzeczy. Okolica jest piękna i spokojna, jednocześnie w obrębie kilkudziesięciu metrów znajduje się duży sklep spożywczy, kawiarnia oraz kilka barów. Przed apartamentem jest wiele miejsc parkingowych, nie mieliśmy problemu z zaparkowaniem auta. Jesteśmy zadowoleni z pobytu i polecamy to miejsce 😊”

• CASA LOS POLVEROS Ocena: 9,8

„Wspaniałe miejsce dla osób lubiących piękne otoczenie i naturę. Gospodarze zadbali o komfort, intymność i miłą atmosferę. Dla nas było idealnie.”

• Villa Colon Ocena: 8,6

„Piękny widok. Przestronny apartament. Duży taras.”

• Casa Lela II Ocena: 9,9

„Wszystko. Sam apartament, wyposażenie, otoczenie. Przeurocza właścicielka Nieves, która zadbała o każdy szczegół i w każdej chwili służyła pomocą. Jeżeli wrócę jeszcze na La Palmę, ponownie wybiorę Casa Lela.”

• CASA LOS TAJINASTES Ocena: 9,6

„Dobrze wyposażony dom wakacyjny. Czysto. Super widok na ocean. Miejsce parkingowe.”

• Casa Lela I Ocena: 9,7

„Dom w spokojnej okolicy, w pięknym,zadbanym ogrodzie. W domu bardzo czysto, dodatkowe zestawy ręczników. Gospodyni Nieves przywitała nas ciepło, szczegółowo poinformowała o wyspie La Palma. Obdarowała nas butelką wybornego miejscowego wina i kilkakrotnie przynosiła owoce z własnego ogrodu. Nasz następny pobyt na La Palmie spędzimy w Casa Lela.Bardzo dziękujemy Nieves za gościnę. Do zobaczenia. Maria i Piotr”

• Maximina Ocena: 9,6

„Cudowne położenie, mega widoki. Kuchnia wyposazona we wszystko. Nigdy nie widziales tylu gwiazd”

• Apartamento la era Ocena: 8,6

„Dobra lokalizacja. Restauracja w ogrodzie. Blisko Spar.”

25 najlepszych hoteli w mieście Fuencaliente de la Palma