2. Španělsko hodnocení hotelů
Španělsko La Asomada Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Oasis de Asomada Průměrné hodnocení: 8,8

„Prostorny barak , skvely pro skupinu pratel ci rodinu !“

• Casita Blum Průměrné hodnocení: 8,9

„Úžasný výchozí bod pro výlety po ostrově. Apartmán byl velmi čistý, klidné místo s pohodlnou postelí. Trávili jsme v něm jen rána a pozdní večery a chyběl nám jen velký hrnek na čaj :-). Tak velký prostor, který nabízí obývák a kuchyň by se dal lépe využít, ale pro týdenní pobyt i vaření je dostačující. Pokud rádi trávíte večery v ubykaci na terase, vezmete si větší z nabízených apartmánů. Náš měl před vchodem užší uličku vedoucí k bazénu, kam lze umístit jen lavičku. Což nás nijak neomezovalo. Uvnitř byl příjemný bar. Miluju pejska Bimbo. Cítili jsme se téměř jako doma.“

• Casita Mis Chinijos con Jacuzzi o Minipiscina Průměrné hodnocení: 9,6

„Všechno bylo úžasné! Paní nás sama ubytovala, napekla nám koláčky, po celou dobu nám byla nápomocná. Cítili jsme se báječně!“

• Apartamento deluxe Betancort Průměrné hodnocení: 9,5

„Velmi příjemná pozorna hostitelka. Čisté ubytování s vybavením se vším potřebným. Bazén.“

• Casa Yuno en La Asomada Průměrné hodnocení: 9,8

„Velmi hezky zařízený dům se třemi ložnicemi, obývacím pokojem a terasou. Součástí domu je zahrada s bazénem.“

• Apartamentos El Callao II Suites Průměrné hodnocení: 9,3

„Apartmán je velmi prostorný, dobře vybavený, velmi čistý. Nic nám tam nechybělo. Snídaně byly výborné. Lokalita je ideální pro výlety po ostrově, je to kousek na pláž i do národního parku. Bazén je v teplých dnech určitě výhodou, my jsme nevyužili, byla ještě zima.“

• Apartamentos Rurales Islas Canarias Průměrné hodnocení: 9

„Velký apartmán, plně vybavený, čistý, příjemná recepční. V ceně ovoce, lahev sektu a voda. Výborná poloha - pohled na moře, autem všude kousek.“

• Apartamentos El Callao II Suites Průměrné hodnocení: 9,3

„Snídaně byla výborná. Dům je na krásném místě s výhledem. Pokoj velice prostorný.“

15 nejlepších hotelů v destinaci La Asomada