2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Baleáry hodnocení hotelů
  4. Llucmajor hodnocení hotelů
Španělsko Llucmajor Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Agroturisme Son Samà Průměrné hodnocení: 9,2

„Vše bylo přesně tak, jak bylo vyfoceno a popsáno. Majitelka velmi milá osoba, servis vic něž super, velice krásné tiché místo . Perfektní pozice na letiště , do města .“

• Sun Club El Dorado - All Inclusive Průměrné hodnocení: 7,1

„Prostorný renovovaný bungalov (036)v koupelně fén. Pravidelný denní úklid. Na recepci wifi zdarma. Jídlo dobré, maso, ryby k obědu a večeři, skvělé melouny. Dobré chlazené pivo.“

• Agroturismo Finca Son Pieras Průměrné hodnocení: 9,1

„Naprosto skvělé místo, pokud dáváte přednost klidu a soukromí před ruchem měst plných turistů. Servis výborný, majitel velmi ochotný a nápomocný.“

• Es Marroig Průměrné hodnocení: 8,2

„Výborná komunikace s majitelem. Majitel nás kontaktoval několik dní před příjezdem a ujistil, že není problém pozdní příjezd. Vše připraveno, předání klíčů přes kodovou schránku. Dům byl při příjezdu krásně vyhřátý i přes chladnější počasí. Po celou dobu pobyto bylo v domě krásně teplo i přes chladné večery. Zapomněli jsme si v domě některé věci, které nám majitel ochotně poslal poštou do CZ. Doporučuji“

• Can Caldero by Rentallorca Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování super,bazén,kousek obchod,k moři cca 1km.“

• Finca Son Guardiola Průměrné hodnocení: 8,7

„Ubytování plně odpovídá popisu a fotografiím. Vše bylo čisté, funkční a naprosto dostačující (dobře jsme se vyspali, skvěle nasnídali a po každodenních výletech zrelaxovali u bazénu). Pokud hledáte místo spjaté s přírodou, daleko od hotelových komplexů, jste na správné adrese. Bonusem jsou skvělé, velmi chutné snídaně a udržovaný bazén s čistou vodou. Majitelé jsou velmi milí a vstřícní lidé. My jsme si pobyt zde užili a pokud někdy v budoucnu opět navštívíme Mallorcu, nebudeme váhat s dalším pobytem.“

„Plná penze“

„Čistota“

• Sun Club El Dorado - All Inclusive Průměrné hodnocení: 7,1

„I když opakující se, ale velký výběr jídla 3x denně. 3 bazény, i když starší (cca 90 léta), ale pořád v pohodě. Dostatek sportovního vyžití.“

• Sun Club El Dorado - All Inclusive Průměrné hodnocení: 7,1

„Tenisové kurty, bazén a výhled, animační tým“

25 nejlepších hotelů v destinaci Llucmajor