2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kanárské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Playa de Santiago hodnocení hotelů
Španělsko Playa de Santiago Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartamento El Cascajo Průměrné hodnocení: 8,3

„Velmi milá paní majitelka, apartmán veliký a dostatečně zařízený“

• Apartamentos Noda Průměrné hodnocení: 7,2

„Prostorný apartmán, pěkné okolí, velmi příznivá cena.“

• Apartamento El Cascajo Průměrné hodnocení: 8,3

„Přístup paní domácí👍😊“

• „Dobře vybaveno, krásný výhled z balkonu, rychlá reakce majitele na naše zprávy“

• casa mariposa Průměrné hodnocení: 9,1

„Nádherné místo. Ze střešní terasy vidíte celou zátoku. Od kuchyňského stolu vyhlížíte na oceán. Apartmán má 2 ložnice. Jedna je dokonalá s balkonovými dveřmi a výhledem na celou zátoku. Druhá ložnice je dost provizorní, protože má pouze malé okno vysoko u stropu, což je škoda. Pro 2 lidi je to dokonalé místo. Pro 3 dobré. Blízko jsou potraviny, které jsou otevřené 7 dní v týdnu. Na pláže pohodlně dojdete a to buď do městečka nebo na opuštěnější pláže za horizontem. Byli jsme tam 14 dní a odjíždět se nám nechtělo. Wifi připojení fungovalo dobře. (učíme on-line a zvládli jsme to)“

• „Hezké malé klidné městečko s dobrými restauracemi a obchůdky. Apartmán pěkný s balkónem a výhledem na město a ocean. Blízko centru,ale v noci klid. Sem by jsme rádi vrátili“

• Apartamentos La Banda Průměrné hodnocení: 8,5

„Čisté a příjemné místo, krásný výhled (terasa s výhledem na město).“

• Apartamentos Martell Průměrné hodnocení: 8,9

„Nice and spacious room with a terrace and a balcony. Proximity to the beach, restaurant and shop. Pěkný a prostorný pokoj s terasou a balkonem. Blízkost pláže , restataurace i obchodu.“