3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach
  4. Playa Honda – opinie o hotelu
Hiszpania Playa Honda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mieszkanie duze, czyste, dobrze wyposazone, pralka dostepna. Plaza i restauracje blisko, parking bezplatny tez jest. Dwa duze wygodne lozka, dwie oddzielne sypialnie, mieszanie idealne dla podrozujacych solo, a takze par 2 + 2.”

• „Zdecydowanie położenie i super kontakt z właścicielem”

• „Super lokalizacja blisko do plaży i restauracji.Bardzo spokojna okolica”

• „Miejsce absolutnie godne polecenia! W apartamencie wszystko co jest potrzebne, by się poczuć jak w domu. Kontakt z obsługą bezpośrednio przez booking - bezproblemowy. Przed przyjazdem musieliśmy przesłać zdjęcia dowodów osobistych, co mogło się wydawać nieco dziwne, ale wszystko było w porządku. Instrukcja odebrania kluczy od apartamentu również jasno wyjaśniona. W pobliżu sklep spożywczy i promenada do spacerów, można kilka km spacerować wzdłuż wybrzeża. Na tarasie leżaki i parasol przeciwsłoneczny i piękny widok na ocean. Chętnie bym wróciła w to miejsce jeszcze raz. 😊”

• „Wszystko było super. Mieszkanie czyste i w dobrym miejscu. Z miejscem do parkowania również nie było żadnych problemów. Gospodarz bardzo sympatyczny. Można powiedzieć czuliśmy się jak w domu.”

• „Otoczenia , kontakt z personelem , pokój , wszystko było super :)”

• Casa Cordel Ocena: 9

„Ciekawa, spokojna okolica idealna na relaks i wypoczynek. Blisko plaża, wzdłuż promenady bary i restauracje. Smaczna pizza po sąsiedzku Mamma Mi Pizza i restauracja La Opera Bistro Gorąco polecam.”

• „Mieszkanie świetnie wyposażone, czyste i zadbane. Kontakt z właścicielem bezproblemowy, bardzo przyjaźnie nastawiona osoba. W pobliżu ocean z ładną piaszczystą plażą obok której znajduje się kilka restauracji. Mieszkanie naprawdę godne polecenia 😀”

• Casa Albazul Ocena: 8,3

„Bardzo przestronny, wygodny apartament wyposażony we wszystko, co potrzebne. Czysty, ładnie urządzony, przez tydzień czuliśmy się w nim bardzo dobrze. W lodówce czekały na nas napoje, co było bardzo miłe.Pralka i zmywarka,tras z suszarką na pranie. Łatwe zameldowanie i wymeldowanie bezobsługowe. Cicha, spokojna okolica, zawsze było gdzieś w pobliżu miejsce do zaparkowania samochodu. W zasięgu spaceru plaża, promenada, sklepy, restauracje. Bardzo blisko lotniska,.samoloty stratowały tuż nad domem, ale można się przyzwyczaić i potraktować jako dodatkową atrakcję. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Lanzarote.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, dosłownie przy samej plaży. Spokojna okolica liczne knajpki i kawiarnie. Zarządca bardzo miły i kontakt z nim był bardzo szybki. Kwatera czysta i bardzo klimatyczna wyposażona w praktycznie wszystko co może być w domu. Darmowy parking obok domu i sporo miejsc do parkowania sprawia że posiadanie samochodu przez tydzień nie jest problemem. Dodatkowo zarządca zaoferował darmową noc za co mu dziękuję i na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę. Polecam”

30 najlepszych hoteli w mieście Playa Honda