2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Baleáry hodnocení hotelů
  4. Porto petro hodnocení hotelů
Španělsko Porto petro Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Aparthotel Niu d´Aus Průměrné hodnocení: 8,2

„Čisté, světlé, příjemné, vybavené :) super free parking, pěkná recepce, milý personál, příznivá cena“

• Casa Rústica Průměrné hodnocení: 9

„Super ubytování, vše v naprostém pořádku. Klidné místo. Skvělá domluva. Děkujeme Příště rádi opět přijedeme.“

• Petita Casa Marinero Průměrné hodnocení: 7,8

„Výhled na moře, blízkost centra a restaurací, blízkost turistických cílů“

• Aparthotel Niu d´Aus Průměrné hodnocení: 8,2

„Pokoj čistý a úžasný výhled na moře. K dispozici bazén a parkoviště. Pár minut pěšky k přístavu a do místního supermarketu. Kousek městečko CA d’ OR, kde to žije nočním životem….bary, restaurace, spousty obchůdků k nákupů suvenýrů.“

• Aparthotel Niu d´Aus Průměrné hodnocení: 8,2

„Naprosta dokonalost. Dlouho jsem nevidel tak hezke, klidne, pratelske a hlavne ciste ubytovani. S cistym srdcem vrele doporucuji.“

• Hotel Playa Mondrago Průměrné hodnocení: 8,1

„Personál byl velmi milý a ochotný, dokonce jsme bezplatně dostali pokoj s balkonem, přestože jsme ho neměli objednaný, ale jelikož hotel nebyl úplně plný, tak nám personál udělal radost. Okolí hotelu je absolutně kouzelné, nádherné pláže, v okolí klid. Hotel i jeho okolí je velmi čisté. Pokud si pronajmete auto u hotelu je parkoviště, kde pohodlně zaparkujete. Pláž je ideální i pro rodiny s malými dětmi, protože má pozvolný vstup a jemný bílý písek. V hotelu jsme nebyli v plné sezóně, takže nedokážeme porovnat, jak velký ruch je tam v tu dobu. Každopádně máme v plánu se vrátit.“

• Hotel Playa Mondrago Průměrné hodnocení: 8,1

„lokalita, ochotný personál,chutné večeře“