3. Baleary – opinie o hotelach
  4. Son Bou – opinie o hotelu
Hiszpania Son Bou Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego.Willa położona w ładnej okolicy,piękne widoki z tarasu,cisza,spokój.Bardzo dobra komunikacja z właścicielem obiektu.Gorąco polecam.”

• „Bardzo ładny kompleks. Bezpłatny basen (nie dotyczy leżaków!) Blisko przystanek autobusowy. Blisko market wielobranzowy. Blisko wypożyczalnia samochodów i skuterów. Blisko piekarnia. Częste zmiany ręczników i poscieli. Bardzo miła obsługa.”

• Valentin Son Bou Ocena: 8,7

„Hotel polozony w pieknym miejscu,do plazy kursował regulanie bezplatny bus.Przesympatyczna obsługa,bardzo dobre śniadania i kolacje.Super widoki z pokoju od strony basenu:)Darmowy parking.Bardzo czyste pokoje.Kelnerzy działali ekspresowo:) Generalnie dobry stosunek jakości do ceny.Kiedy wrócimy na Son Bon To tylko do tego hotelu.;)”

• „Super miejsce. Polecam moim znajomym !!! Na pewno !!!”

• „Wszystko ok”

• „Ładne otoczenie apartamentu, duży basen, duży taras, ładny ogród.”

• Villa Terra Ocena: 9,3

„Cudowny widok na morze , zachody Słońca, czystość , komfortowa, wyposażona kuchnia, prywatny , czyściutki , urokliwy basen , dający możliwość schłodzenia się.”

• „Sniadanie bylo roznorodne i bardzo Dobre.”

• Arenas de Son Bou Ocena: 7,8

„Barman na basenie bardzo sympatyczny oraz pani za barem bardzo sympatyczna”

• „Fajna lokalizacja, Czysty basen podczas tygodniowego pobytu był czyszczony dwa razy. Super widok na morze. Ładny wystrój. Ręczniki były wymieniane. Czysto. Brak kurzu”

30 najlepszych hoteli w mieście Son Bou