2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Madrid hodnocení hotelů
  4. Torrejón de Ardoz hodnocení hotelů
Španělsko Torrejón de Ardoz Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• H Los Rafaeles Průměrné hodnocení: 7,4

„Ubytování pár minut chůze od vlakového nádraží. Měla jsem 1 lůžkový pokoj se společnou koupelnou, byla jsem s ubytováním spokojena. V hostelu dbají na bezpečnost hostů - zákaz cizích návštěv, zákaz kouření, zákaz rušení ostatních hostů. Čisto - jak na pokoji, tak ve společné koupelně. Každý den uklízeli. Na pokoji mi ustlali postel, vyměnili ručník a vynesli odpadky. Ve společné koupelně je k dispozici i náhradní toaletní papír, sprchový gel, kondicionér, tekuté mýdlo na ruce. Na chodbě společná lednice pro hosty. Televize na pokoji. Ventilátor. Příjemný a ochotný personál.“

• Porcel Avant Průměrné hodnocení: 8,3

„Dostatecna nabidka a variabilita pojoju pro vetsi skupinu. Restaurace - dobre jidlo za slusnou cenu. Lokalita vhodna pro hosty s autem.“

• Hotel Aida Průměrné hodnocení: 8,4

„Příjemný ochotný personál, vkusně zrekonstruované pokoje.“

• Villa Soledad Průměrné hodnocení: 8,8

„Potřebovali jsme ubytování poblíž mezinárodního letiště za rozumnou cenu - Villa Soledad to výborně splnila. Pokoj je prostorný, čistý, pohodlný i útulný, krásná velká koupelna. Kladně kvitujeme ledničku v pokoji i možnost uvařit si samoobslužně kávu dole na recepci, možnost půjčit si knižní publikace o Španělsku. Město Torrejón de Ardoz je sympatické, dalo se tu dobře najíst i nakoupit si.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Torrejón de Ardoz