2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kanárské ostrovy hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Arrecife hodnocení ubytování k pronájmu
Španělsko Arrecife Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartamentos Islamar Arrecife Průměrné hodnocení: 8,8

„Dostupnost všeho“

• „Byt byl ve velmi dobré lokalitě, velmi blízko na pláž, centrum bylo trochu dál, ale jelikož jsme cestovali s dětmi, tak nám to vůbec nevadilo. Kousek od bytu bylo vše co jsme potřebovali, obchod, pekařství, dětské hřiště kavárna atd. Byt byl dostatečně velký, světlý a vybavení bylo dostačující. Pračka a myčka pro nás byla opravdu výhoda a ušetřilo nám to spoustu času.“

• la casita de arrecife Průměrné hodnocení: 8,3

„Ubytovani na 3 dny tak akorat. Vic uz ne.“

• Casa Alpispa Průměrné hodnocení: 9,1

„Velice pěkný a čistý byt v centru města. Hodně moderního vybavení, dostatek ložního prádla, velká kuchyň, dvě oddělené koupelny se záchodem, balkóny, dokonce i přístup k pračce se sušičkou. Opravdu super byt.“

• Arrecife-Playa del Reducto Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Check-in velmi jednoduchý (přes klíče v boxu) Čistota Blízko pláže, obchodů a restaurací Velké prostory Kuchyň (skvěle vybavená), velká koupelna, myčka, pračka“

• Lanzahost Oceanis XXI Průměrné hodnocení: 8,6

„Je skvělé, že se apartmán nachází v bezprostřední blízkosti promenády a pláže, 5 minut chůze odtud je autobusová zastávka, ze které se dostanete za pár minut na letiště a 10 minut pěšky se nachází obchod.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Arrecife

podle 20 072 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu