3. Andaluzja – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Fuengirola – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hiszpania Fuengirola Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Mieszkanie jest na 8 piętrze przy samej plaży, wspaniałe widoki, poranne wschody słońca. Mieszkanie czyste, dwie sypialnie. Gospodarz uczynny, odbiór kluczy bezproblemowy o każdej porze”

• „Czystość oraz dostępność wyposażenia jak we własnym domu. Piękna lokalizacja, przemiły i kontaktowy Gospodarz. W apartamencie pachniało !!!”

• „Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, super widok z balkonu, piękna plaża tuż obok. Dobrze wyposażone mieszkanie: wszystkie sprzęty działały. Porządne wi-fi i klimatyzacja. Te łóżka, które nie były rozkładane, bardzo wygodne. Czysto, chociaż meble kuchenne czy wanna pamiętają zamierzchłe czasy. Parking mały i ciasny, ale jest. Pomimo minusów uważam, że stosunek jakości do ceny jest ok.”

• „Apartament był czysty, znajdowały się w nim niezbędne akcesoria. Basen dostępny od 10-20 i co najważniejsze, codziennie był czyszczony. Dwa baseny, w tym jeden dla mniejszych dzieci. Bardzo bliska odległość do plaży ( dosłownie kilka minut spacerkiem). Bliska odległość do sklepu ( supermarket dosłownie pod obiektem). Wymieniana raz na kilka dni poście i ręczniki.”

• „Apartament z dużym tarasem oraz widokiem na morze. Przebywając w apartamencie słyszy się szum morza, który wieczorem usypia jego mieszkańców, a rano budzi. W miarę cicha okolica. Blisko kolei podmiejskiej. Około 4,5 km od centrum Fuengiroli, do którego można dojść idąc nadmorską promenadą lub dojechać koleją (ok. 10 min.} Polecam.”

• Vegasol Playa A.T Ocena: 8,5

„Hotel, który w zasadzie składa się z samodzielnych apartamentów, leży dwa kroki od plaży (wystarczy przejść przez jezdnię!). ponieważ jest to koniec miejscowości na plaży jest mniejszy tłum niż w centrum i jest ciszej. Do hotelu dotarliśmy po zamknięciu recepcji, ale dostałam informację jak odebrać klucz ze skrytki i gdzie się udać. Apartament, który mieliśmy był w sam raz na dwie osoby, jest wszystko, łącznie z pralką i zmywarką i prywatnym sejfem. I w zasadzie najwięcej czasu, jeżeli się jest na miejscu, spędza się na balkonie, gdzie można posiedzieć i odpocząć przy kawce :) Polecam na wakacje i poza nimi :)”