2. Recenzije hotela u državi ESP
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Andaluzija
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Fuenhirola
Španija Fuenhirola Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Savrsena lokacija , 150 metara od plaze. dobro obezbedjeno apartmansko naselje ,sa tri kljuca - kapija ,vrata od vertikale i na kraju vrata na apartmanu sa šifrom. nocu je tu i cuvar. Bazen je izuzetno cist ,voda se dogreva toplotnom pumpom, sto je bas retkost . u aparmanu su 4 odvijene spavace sobe ,tako da je za nas 8 bilo taman. Wifi je i kad smo svi bili zakaceni radio savrseno . Najvise bi pohvalio nasu domacicu Valentinu ,koja nam je uvek bila na usluzi , i pomogla oko snalazenja s prevozom , savetima o zanimljivostima okoline i preporukama restorana i barova. Cak nam je pomogla kad je jedan od nas zaboravio telefon u taksiju , za pola sata smo telefon dobili nazad .”

• ILUNION Miramar Ocena gostiju: 8,3

„Aparthotel je odlican i lepo uredjen. Dosta je udaljen od Malage ali ima mnogo prodavnica i trznih centara u okolini. Nama je padala kisa pa nismo mogli u potpunosti istraziti okolinu. Hrana je odlicna,fitnes centar i bazeni su mali ali korektni.”

• Veramar Aparthotel Ocena gostiju: 8,1

„Lokacija je odlicna Wi fi 9. sprat odlican Odnos cena kvalitet odlican Cistili su svaki dan i menjali peskire Fuengirola za svaku preporuku”