2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Canare
  4. Comentarii despre case de vacanță în Icod de los Vinos
Spania Icod de los Vinos Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartamento en Playa San Marcos Scor din comentarii: 9

„Apartamentul arata exact ca in poze, iar privelistea de pe terasa este wow. Totul a decurs foarte bine, in fata cladirii exista o parcare mare si am gasit loc de fiecare data.”

• Casa Las Cañas Scor din comentarii: 9,2

„Totul”

• Icoden House & Perfect for You Scor din comentarii: 9,2

„Bine amplasat, aproape de centru. Totul a fost conform asteptarilor si arata exact ca in fotografii!”

• Casa-Palo-Pique Scor din comentarii: 8,8

„Zona foarte linistita.”

• Playa Monis 2 Scor din comentarii: 9,9

„O locație deosebită, cu vedere la ocean, foarte liniștită. O adevărată plăcere să iei micul dejun cu sunetul valurilor și cântecul păsărilor. Apartamentul este dotat cu tot ce îți trebuie atât în interior (cafea, ceai, detergent,etc.) cât și pentru plajă (prosoape, ladă frigorifică, ochelari). Patul mare și super confortabil. Pilar a fost mereu atentă la nevoile noastre și ne-a ajutat cu multe recomandări din zonă. Zona, mereu verde, este recomandată pentru cei care vor să se bucure de liniște și să fie în același timp la 15 minute de Puerto de la Cruz. În mod cert este locația în care vom reveni când suntem în Tenerife.”

• VISTA AL MAR Scor din comentarii: 9,2

„Apartament curat si dotat cu toate cele necesare. Privelistea catre ocean, de vis.”

• Apartamento Terraza del Teide Scor din comentarii: 9,6

„Un apartament foarte frumos, mare, decorat cu gust.”

• Las Chimeneas Scor din comentarii: 9,3

„Am ales sa stam câteva zile in nord, și am fost foarte multumiți. Dragut și un view superb.”

• „Toată zona. Priveliștea. Peisajele. Cazarea. A fost o vacanta superba😁”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Icod de los Vinos

pe baza a 6.811 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com