3. Valencia Community – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Peníscola – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hiszpania Peníscola Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Idealne miejsce na pobyt. Właściciela bardzo pomocna, mila i życzliwa.”

• Penismar Magic Ocena: 9,6

„Lokalizacja, właściciele, widok”

• ATALAYAS 153 Ocena: 9,3

„Widok faktycznie imponujący.”

• „Świetny apartament z bezpośrednim dostępem do morza, można wyjść w kostiumie kąpielowym wprost na plażę! Miejsce parkingowe to duży plus. Bezproblemowy kontakt z uroczym gospodarzem, życzliwym i pomocnym w każdej chwili i sytuacji. Piękne, klimatyczne wnętrze mieszkania, wyjątkowo czysto i schludnie. Apartament świetny dla par i rodzin z dziećmi, gorąco polecam!”

• „Bardzo przytulne i stylowe wnętrze. Duże, wygodne łóżka, najwyższy komfort pobytu. Bardzo czysto i schludnie. Czułam się jak w domu. Do morza kilka kroków, z balkonu można podziwiać wschód słońca. Ciepłe przyjęcie, bardzo pomocny i otwarty godpodarz. Dzielił się doświadczeniami dotyczącymi atrakcji w okolicy, bardzo dobry kontakt. Na pewno wrócę w to miejsce bo zakochałam się w Peniscola. To jedna z najbardziej urokliwych miejscowości na hiszpańskim wybrzeżu.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Peníscola

na podstawie 32 903 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com