3. Valencia Community – opinie o hotelach
  4. Vinarós – opinie o hotelu
Hiszpania Vinarós Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Było ok”

• „Wszystko co potrzebne znajduje się w apartamencie. Nawet srodki czystosci takie jak plyn do naczyn. Osoba wynajmująca bardzo mila. Lokalizacja idealna. Z małym dzieckiem praktycznie wszystko pod ręką. Plaża i place zabaw. Polecamy i na pewno skorzystamy jeszcze nie raz!”

• Atico Mosean Ocena: 9,9

„Bardzo wysoki standard jak na Hiszpanie dwa potężne tarasy do morza 100 m .Super restauracja 50 m od mieszkania .Zero sąsiadów .Spokój ,cisza odpoczynek pierwsza klasa .Bardzo polecam”

• „Korzystna lokalizacja, niedaleko autostrady, blisko morza. Bardzo miła obsługa. Ładny pokój, czysta łazienka. wygodne łóżko. Parking pod hotelem. Restauracja była nieczynna w dniu przyjazdu ale poinformowano nas gdzie można w pobliżu zjeść kolację”

• „Wszystko super”

• La PARRETA CENTRO Ocena: 8,7

„Czysto, na naszą prośbę gospodarz przyniósł od razu żelazko i wiatraki do każdego pokoju, ponieważ klima jest tylko na pierwszym piętrze. Po tygodniu wymienili nam pościele i ręczniki Mydło dla rąk, środek do mycia naczyń i żele pod prysznic są, suszarka dla włosów również. Papier toaletowy, środki do prania, ręczniki papierowe do kuchni trzeba kupić”

• „Jest superancko”

• „Spokojnie,czysto,brak kontaktów do ładowania telefonu”

• „Przesympatyczny,pomocny na każdym kroku właściciel Oscar. Czysty,kompletnie wyposażony apartament z prywatnym miejscem parkingowym w garażu i basenem na terenie posesji. 5 minut na piechotę na żwirkową plażę i 5 minut w górę do bardzo dużego centrum handlowego. Do centrum Vinaros 15 minut piechotą. Polecam na dłużej i nawet w tranzycie”

30 najlepszych hoteli w mieście Vinarós