3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

6,8

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

Mało owoców, brak pomidorów na śniadanie, a są tam tanie i bardzo dobre.

Bardzo ładne apartamenty, czysto. Basen na terenie obiektu. Leżaki dostępne beż problemu. Parking przy ulicy, bezpłatny. Śniadania monotonne, ale każdy coś wybierze dla siebie. Pyszny sok z omarańczy, wyciskany z owoców.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

Słaby internet

Przyjemna atmosfera

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Brak komody w salonie lub sypialni i stolika w kuchni, ciągły brak ręcznika dla trzeciej osoby.

Ładny basen, ratownik, cicha okolica, bar, czysto.

• Ocena dodana: 26 marca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Ocena z punktu widzenia 4 osobowej rodziny z autem: 1.Bardzo sympatyczny i pomocny personel:) 2.Smaczne i nie drogie śniadanie.Dania podobne na co dzień ale nam to nie przeszkadzało. 3.W apartamencie super czysto, codziennie sprzątane,ręczniki wymieniane.Choć brakowało nam trochę pralko-suszarki. 4.Basen kameralny,,choć trochę zimny(marzec) 5.Świetna jakość do ceny. Śmiało możemy polecić pobyt w eo Maspalomas Resort:)

• Ocena dodana: 13 lutego 2024

Wszystko

• Ocena dodana: 26 grudnia 2023

Było git
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Mimo to, że woda w basenie była podgrzewana, była zimna.

• Ocena dodana: 15 grudnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Słaby troszkę Internet,w domkach przy basenie w nocy słychać agregaty od basenu nie da się otworzyć okien .jest klimatyzacja jak by co.

• Ocena dodana: 29 listopada 2023

Obiekt jest okej. Nic szczególnego ale dobra cena
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Wszędzie daleko niestety….nie miałyśmy auta

Kucharz z restauracji oraz obsługa, perfrkto

• Ocena dodana: 7 marca 2023

Kot, który pilnuje obiektu bardzo przyjacielski i miły. Odprowadza gości do domów.
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Śniadanie bardzo dobre, zwłaszcza robione na życzenie omlety. Trochę zbyt monotoniczne, codziennie praktycznie to samo.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 22 lutego 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Fajne miejsce na kilkudniowy pobyt.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 20 lutego 2023

Lazienka wymaga odswierzenia

Na dole salon z kuchnia,na gorze lazienka z sypialnia

• Ocena dodana: 6 lutego 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Początkowo byliśmy trochę rozczarowani gdy dostaliśmy bungalow od strony kortów tenisowych, a nie od basenu, ale okazało się to plusem, bo było tam bardzo spokojnie i cicho i było bardziej prywatnie, bo nie było bungalowów na przeciwko nas. Ponadto słońce świeciło tu długo. Osoby, które grają w tenisa będą bardzo zadowolone, bo z balkonu można obserwować mecze, a dla graczy z resortu jest dodatkowa bramka, którą można szybko i łatwo dostać się na teren resortu. Być może niektórym mogą przeszkadzać odgłosy tenisa, ale nie są takie męczące. W opisie było napisane, że basen jest podgrzewany ale woda była lodowata. Było mało gniazdek, w sypialni nie było gniazdek elektrycznych przy łóżku tylko jedna po środku, a w salonie znaleźliśmy też tylko jedną. Trzeba uważać na wielkie kanaryjskie karaluchy. Pokoje są bardzo czyste i znaleźliśmy tylko jednego, który przyszedł z dworu, bo cały dzień i wieczór mieliśmy otwarte drzwi i okna. W szafce kuchennej jest spray na karaluchy. Trzeba wieczorem zamykać drzwi na taras, nie zostawiać jedzenia ani picia na zewnątrz i spryskać drzwi wejściowe sprayem. Na terenie resortu mieszkają piękne koty, które mają za zadanie odstraszać karaluchy i jaszczurki, ale często są dokarmiane przez turystów i nie pracują wydajnie :-) My lubimy zwierzęta i to było miłe, gdy koty przychodziły do nas, żeby je głaskać :-) Ogólnie nie mamy żadnych zastrzeżeń i bardzo nam podobał się pobyt tutaj. Materace były nowiutkie i bardzo wygodne, a poduszki też wspaniale. Pokoje były wygodne i ciepłe, a na balkonie jest suszarka. Może dla niektórych wyda się za cichy i za daleko od morza ale w supermarkecie Taro 2 jest tania wypożyczalnia rowerów, a autobus nr 30 spod hotelu jedzie tam co 30 min. Można też dojść tam na nogach w pół godziny. Woda w łazience zawsze była gorąca, a suszarka do włosów bardzo mocna. Trzeba pamiętać o własnych kosmetykach, bo hotel zapewnia tylko mydło i papier toaletowy. W bungalow nie ma żelazka, ale można je pożyczyć na recepcji.

Świetny hotel, bardzo nam się podobał pobyt tutaj. Staff rewelacyjny, szczególnie Pani na recepcji, bardzo profesjonalna i miła. Wszyscy byli bardzo pomocni, sympatyczni i weseli. Lokalizacja też bardzo dobra, przystanek autobusowy jest tuż obok resortu, w tym bus nr 90 jadący na lotnisko, bus 30 do stolicy wyspy i na plażę z wydmami, do której można dojść przyjemna promenada w 30 min. Bus 32 jedzie do pięknego Puerto de Mogan. Generalnie, można dostać się stąd niemal w każdym zakątek wyspy. Do Playa del Ingles można podjechać busem nr 30 w 15 min za 1.40 euro lub dojść pieszo w pół godziny, ale droga prowadzi ulicami miasta z wieloma obwodnicami. Blisko resortu bo zaledwie ok 3 min jest supermarket, a nieco dalej, bo 8 min pieszo jest jeszcze większy supermarket Faro 2, kilka restauracji i sklepów. Równie blisko, bo ok 4 min pieszo jest piękny, bezpłatny park botaniczny z ławeczkami do odpoczynku. Generalnie okolica jest bardzo cicha i spokojna, z dala od zgiełku i świateł strefy hotelowej bliżej morza. Rano wita cię śpiew ptaków, a wieczorem cieszy koncert cykad. W resorcie jest duży basen i wiele leżaków przy nim. Wyzywienie jest bardzo dobre i jest duży wybór, ale z przewagą mięs. Wegetarianom byłoby tu trochę trudno najeść się do syta, choć każdego dnia było coś wegetariańskiego. Niestety, przez 5 dni, ani razu nie podano ziemniaczków po kanaryjsku, a owoce morza były przeważnie w sałatkach. W ciągu dnia jest możliwość zamówienia jedzenia ala carta i jest to smaczne i niedrogie jedzenie. Koktajle są po 6.50 euro, wina po 3.50, a kawa po 2 euro. Przed i po wymeldowaniu można zostawić bagaż w bezpiecznym miejscu i iść na spacer lub zostać w strefie wypoczynkowej na terenie hotelu. Bungalow był bardzo ładny i czysty. Kuchnia w miarę dobrze wyposażona, ale bardziej pod dwie, nie więcej osób. Ale można poprosić o więcej talerzy w jadalni. Nie gotowaliśmy więc nie wiemy jak działa kuchenka. Przed każdym z domków jest stolik i 4 krzesełka oraz dwa łóżka do opalania

• Ocena dodana: 8 stycznia 2023

Always Good to back in Gran Canaria
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Obiekt potrzebuje gruntownego remontu.

Lokalizacja jest fantastyczna !

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2022

Podtrzymuje wcześniejszą opinię

• Ocena dodana: 7 marca 2022

udane wakacje z rodziną
    • Apartament z 2 sypialniami (4 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Obiekt czysty, basen z podgrzewaną wodą dużym plusem dla zmarźlaków. Kuchnia wyposażona średnio, ale dało się ugotować. Dobra lokalizacja dla lubiących spacerować (25 minut do głównych atrakcji miasta pieszo), ale dla zmotoryzowanych również dobrze, bo miejsc parkingowych sporo.

• Ocena dodana: 23 lutego 2022

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Niemiecka telewizja, żadnego angielskiego kanału

Wszystko było w porządku, basen z dużą ilością leżaków, przystanek autobusowy pod nosem i market dobrze zaopatrzony, czysto i miła obsługa, jest wszystko czego potrzebujesz, byliśmy kilka dni i wróciliśmy ponownie

• Ocena dodana: 6 stycznia 2022

super!
    • Apartament z 1 sypialnią (3 osoby dorosłe + 1 dziecko)

dobra lokalizacja

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

Super
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Doskonałe miejsce do pieszych wędrówek, jakie uwielbiamy.

Super. Pokoje bezpośrednio przy basenie. Łatwa komunikacje. Miejsce schludne, czyste. Sklepik w podziemiu dosłownie 2 minuty spacerkiem. Dobrzezaopatrzony.

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

Przyjemny
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Internet słaby !!! Daleko do centrum. Apartament w cieniu... no sunshine....:)

Stosunek jakości do ceny ! Blisko supermarket w dobrych cenach. Bus stop obok hotelu. Ładny basen. Dobra chińska restauracja nie daleko, nie droga !

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

Bardzo udany wypoczynek
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Trochę słabo wyposażona kuchnia ale śniadanie da się przyrządzić.

Bardzo fajne komfortowe apartamenty. Przyjemny duży basen. Obsługa bardzo miła i pomocna. Moim zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Z restauracji nie korzystałem więc trudno coś powiedzieć. Miejsce ciche i spokojne. W każdy piątek i niedzielę jest muzyka na żywo.

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Polecam dla kolarzy i nie tylko... 🚴👌✅️
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Lokalizacja dla niektorych będzie minusem.. daleko do plaży i atrakcji.. dla kolarzy dobra.. niedaleko do tras rowerowych. Pokoje skromne, lecz wystarczające.

Szukałem tańszego hotelu na tygodniowy wyjazd rowerowy🚴. Strzał w 10! Stosunek jakości do ceny na duży plus. Nie jest to może jakiś super hotel, ale za tę cenę naprawdę przyzwoity. Bardzo miły personel, basen z podgrzewaną wodą... zdecydowanie warto wykupić śniadania 👌 autobus z lotniska zatrzymuje się pod samym resortem.

• Ocena dodana: 18 stycznia 2024

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Lokalizacja to około 20 minut od plaży, jednak była mi znana w momencie zamawiania, więc nie można mieć o to zastrzeżeń.

Jakość do ceny. Spokój w ośrodku i zaangażowanie recepcji , codzienne sprzątanie.

• Ocena dodana: 17 grudnia 2023

To był dobry wybór napewno tam wrócę, sprawdzona dobra lokalizacja :)
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Troszkę zawiodłem się na wyżywieniu. Śniadania wystarczające, natomiast kolacje w formie szwedzkiego stołu słabe. Trzeba się zastanowić czy za te pieniądze można znaleść coś lepszego poza hotelem, chyba było by ciężko. Niemniej nie wpływa to na moja wysoką ocenę obiektu.

To już mój drugi pobyt w obiekcie. Obiekt może nie jest mega nowoczesny ale jest wszystko co powinno być. Bardzo duży metraż pokoi, fajny kameralny obiekt, super funkcjonalne pokoje i wszystko czyste z zachowaniem najwyższych standardów. Napewno stosunek jakości do ceny zachowany w 100%. Myślę, że w przyszłości też nie będę szukał nowości tylko wybiorę to sprawdzone miejsce.

• Ocena dodana: 18 maja 2023

Dobry hotel, fajna lokalizacja.
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Nie podobało mi się prowadzenie prac remontowych w restauracji podczas godzin śniadaniowych.

Hotel w dobrej lokalizacji. 250 metrów przystanek linii 90, którą dojedziesz z i na lotnisko. Około 150 metrów sklep z podstawowymi produktami. W bungalowie jest klimatyzacja w sypialni, kuchnia z podstawowym wyposażeniem. Na duży plus posiłki - zarówno śniadania, jak i kolacje. I obsługa, szczególnie kelnerska w restauracji. Na wielki plus obsługa przez Jose Luisa. Czystość w pokojach na dobrym poziomie, codzienne sprzątanie. Na plus także basen.