Gran Canaria South Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wybierając hotel szukałem czegoś z wyżywieniem HB i korzystnego cenowo, bo plan był taki, żeby rano zjeść śniadanie i wieczorem wrócić na kolację. Ten hotel spełnił te oczekiwania w 100% Personel bardzo sympatyczny, pokoje sprzątane codziennie, bardzo dokładnie. Pomimo że zakwaterowanie jest od 15, a byłem w hotelu już o 11, to pokój był już gotowy i bez problemu mogłem już się zakwaterować. Łóżko wygodne, w pokoju nie słychać sąsiadów. Jedzenie dobre, duży wybór, były też 3 razy kolacje tematyczne. Należy pamiętać, że w HB nie ma napojów do posiłków, ale można dokupić za 3EUR od osoby za noc. Hotel jest w dobrej lokalizacji, 5min spacerkiem do deptaku i może z 15min do Playa del Ingles i wydm. Potrzebowałem też zarezerwować parking i z tym również nie było problemu. W pokoju jest bezpłatny sejf, czajnik, suszarka, lodówka, butelka wody. Wszyscy piszą w opiniach o hotelu, że nie powinien mieć 4 gwiazdki i może faktycznie tak jest, ale moim potrzebom ten hotel sprostał. Jak ktoś nie zamierza cały urlop siedzieć w hotelu, objadać się i leżeć tylko przy basenie hotelowym, to jest to hotel dla niego.”

• „Wszystko”

• „śniadania fajne ale jednorakie. Wyciskane soki. Świeże owoce. Koktajle z owoców robione na bieżąco.”

• „Wsystko”

• „Śniadania urozmaicone, lokalizacja, baseny, infrastruktura sportowa”

• „Widok przepiękny”

• „Znakomite jedzenie.”

• „Wszystko”

• „Sympatyczny personel w recepcji”

• „Rewelacyjny hotel, bardzo czysty, zadbane otoczenie, pyszne jedzenie, fajna aplikacja do obsługi całego pobytu - zdecydowanie polecam!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gran Canaria South