3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach

9,5

8,7

7,9

• Ocena dodana: 20 maja 2024

Miejsce do absolutnego relaksu!
    • Pokój dwuosobowy z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi Premium z widokiem na ocean

Nic takiego nie zaistniało!

Wszystko działało bezbłędnie.Doskonała lokalizacja.Ocean „w zasięgu ręki „.Nie odczuwa się natłoku gości.Zawsze można było znaleźć miejsce,aby się nieco odizolować.Wspaniale baseny.Jeden z basenów tylko dla osób dorosłych,bardzo elegancki ,dający wytchnienie.Przepiękna roślinność w ogrodzie hotelowym.Bardzo komfortowy ,stylowo wyposażony apartament z dwoma cudnymi tarasami.Niezwykle uprzejmi i życzliwi pracownicy.Bardzo smaczne jedzenie.Niezwykła restauracja Yakuza!

• Ocena dodana: 8 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Premium z częściowym widokiem na ocean

Lokalizacja, pokój hotelowy, baseny i ogród, czystość.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

• Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na ogród

Bardzo słaba dźwiękoszczelnośc pokoju na parterze. Brak szczotek do Wc.

Niesamowite miejsce do wypoczynku. Idealna lokalizacja, z jednej strony blisko do plaż oraz do miasteczka w którym sporo się dzieje a z drugiej strony cudowne i spokojne miasteczko La Caleta do którego można dojść pieszo w 10 minut. Pyszne śniadania, bardzo duży wybór:) piękne i duże pokoje. Zestaw kosmetyków w którym znajdował się nawet balsam do ust (bardzo miłe zaskoczenie). Warto wybrać pokój z widokiem na ocean. Podczas pobytu na Teneryfie wróciliśmy z mężem do tego hotelu drugi raz (przedłużyliśmy pobyt:) Duży minus za pokój na parterze od strony ogrodu który byl bardzo słabo wyciszony. Niestety od samego rana budziła nas obsługa, która przechodziła przez korytarz (blisko naszego pokoju znajdowały się pomieszczenia obsługi sprzątającej). Natomiast za pierwszym razem byliśmy w pokojuna na 4 piętrze z częściowym widokiem na ocean i ten pokój był bardzo cichy. Piękna roślinność wokół hotelu. Wiele barów i restauracji, piękne baseny. Obsługa na najwyższym poziomie (głównie Panowie odbierajacy bagaż, którzy również parkowali nasz samochód :) naprawdę bardzo polecam ten hotel, absolutnie spełnił moje wymagania. Na pewno wrócę:)

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

Luksusowy resort godny polecenia
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na ogród

Luksusowy pachnący resort położony nad samym oceanem z wyjściem na promenadę . Przemiła obsługa , fantastyczne śniadania . Pokoje przestronne wygodne łóżka . Darmowy parking przy hotelu . Polecamy

• Ocena dodana: 4 grudnia 2023

Udany
    • Pokój dwuosobowy typu Premium z 1 lub 2 łóżkami, tarasem i widokiem na ocean

Super personel

Super lokalizacja

• Ocena dodana: 29 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami, widokiem na ogród i dodatkowym łóżkiem (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Premium z 1 lub 2 łóżkami, częściowym widokiem na ocean i dodatkowym łóżkiem