South Tenerife Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jedzenie było smaczne i urozmaicone,pokoje czyste i przestronne z widokiem na morze.”

• „Czysty i duży basen. Bardzo wygodne łóżko w pokoju było największym plusem tego hotelu.”

• „Czysty, odremontowany hotel z lokalizacją blisko miasta. Jeśli ktoś nie ma problemu przejść się kilku kilometrów nie powinno to stanowić żadnego problemu. Czasami korzystaliśmy z opcji transportu publicznego, który okazał się przydatny i łatwy do ogarnięcia! Śniadanie bardzo smaczne, kubeczki papierowe są możliwością jakbyśmy nie skończyli naszej kawy na czas lub chcieli usiąść przy basenie. Łóżka wygodne choć dzieli cie lekka przepaść obok osoby śpiącej obok. Możliwość zagrania w tenisa stołowego i koszykówkę okazało się dla nas dużym plusem. Bar serwuje bardzo smaczną czerwoną sangrie z owocami w karafce. Wszystko czego potrzeba jest na wyciągnięciu reki, a ludzie pracujący tam są bardzo uprzejmi i mili. Pierwszy raz kiedy zastanawiam się nad powrotem do tego miejsca.”

• „Bajeczne położenie obiektu, podgrzewany basen, piękny ogród , cisza, którą zakłóca jedynie szum fal oceanu, bliskość restauracji, sklepików , po prostu bajecznie .”

• „Śniadania wyśmienite obsługa bardzo dobra miejsce i lokalizacja oceniam na bardzo dobry, bardzo czystko.”

• MYND Adeje Ocena: 10

„Wspaniały hotel z bardzo profesjonalnym podejściem do podróżujących. Recepcja czynna całodobowo, pomocni pracownicy, bardzo czysto, codzienne sprzatnie pokoi w bardzo wysokim standardzie. Śniadania przepyszne, a bar na dachu serwuje najlepsza sangria cava w mieście. Dookoła dużo miejsc parkingowych i restauracji, dobra baza wypadowa na zwiedzanie wyspy.”

• „Bardzo ciepła woda w jednym z basenów zimą. Dzieci wchodzą do basenu po śniadaniu i wychodzą dopiero na kolację bez obawy, że się przeziębią. Hotel duży lecz fajnie podzielony i wypoczywający nie przeszkadzają sobie nawzajem. Rewelacyjne podejście personelu. Mieliśmy błąd w rezerwacji i wykupiono mnie właściwą opcję, która powinna kosztować więcej ale menedżer wziął to na siebie. Takie podejście jest rewelacyjne i hotel z całą pewnością można polecać. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Nie ma problemu z parkowaniem samochodu w pobliżu hotelu lub w parkingu hotelowym. Sporo zadbanej zieleni. Dość cicha okolica.”

• „Obiekt jest stworzony do relaksu. Jakość obsługa cisza i spokój jesteśmy zachwyceni całością i na pewno wrócimy”

• „Śniadania i kolacje bardzo dobre i urozmaicone. Super baseny i roślinność na terenie. Dobre animacje i rozrywka.”

• Sol Tenerife Ocena: 9

„Hotel przy samym brzegu Atlantyku. Śniadania i kolacje przepyszne, bardzo duży wybór dań zwłaszcza lokalnych. Z Hotelu do głównych atrakcji Teneryfy dojazd samochodem do 1h. Na wyspie dobrze rozwinięta sieć komunikacji publicznej, wiec osoby bez wypożyczonego auta mogą dojechać busem do Los Gigantes, Masca, wulkan Teide, Loro Park itd”

30 Najlepszych Hoteli w regionie South Tenerife