3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach
  4. Arico el Nuevo – opinie o hotelu
Hiszpania Arico el Nuevo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczna lokalizacja, można wyjść z kawą nad ocean. Cudowna obsługa, zostaliśmy podwiezieni zarówno z, jak i na przystanek autobusowy, mimo, że nawet nie prosiliśmy. Po przyjeździe czekały na nas przekąski, owoce, woda. Właściciel cały czas dopytywał, czy nam czegoś nie brakuje. Mimo małej przestrzeni, apartament był w pełni wyposażony i bardzo czysty. Gdybyśmy mogli, zostalibyśmy dłużej.”

• Live Arico Lagar Ocena: 8,5

„Klimat domu jest niesamowity, a jednocześnie są wszystkie udogodnienia współczesne: wygodne łóżko, kuchenka elektryczna, czajnik do parzenia kawy, bojler z ciepłą wodą, telewizor z dostępem do internetu, basen. Dom jest dobrze wyposażony w naczynia i garnki. Tego nigdy nie doświadczyło by się w hotelu. Pomysł domu super. Śniadania na patio przy wschodzącym słońcu były cudowne.”

• El Sitio de la Casa Ocena: 9,5

„Piękna lokalizacja, wspaniałe wschody i zachody słońca, świetny host. Możliwość odetchnięcia w ciszy i spokoju w ciepłym miejscu, zdecydowanie polecam fanom spokojnego wypoczynku.”

• „Apartament jest mały ale bardzo dobrze wyposażony. Jest czysto, okolica jest bardzo spokojna. Bardzo dobra komunikacja z gospodarzem Tony'm. Miałem awarię prądu, Tony przyjechał natychmiast i rozwiązał problem za co serdecznie dziękuję. Jest to mała kanaryjska wioska zatem polecany jest samochód. Dodatkowo lokalizacja polecana dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju. Ponieważ apartament jest tuż przy małej dzikiej plaży to zasypiasz i budzisz się przy szumie oceanu - cudowne.”

• „Piękna lokalizacja, cisza i spokój. W pokoju wszystko czego potrzebujesz. Na prawdę urocze miejsce.”

5 najlepszych hoteli w mieście Arico el Nuevo

na podstawie 489 opinii na Booking.com