South Tenerife Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel blisko lotniska, niedaleko licznych restauracji. Obsługa w hotelu była bardzo przyjazna. Personel był gotowy pomóc i szybko reagował na wszelkie prośby czy pytania. Co do pokoju, byłam pod wrażeniem czystości i komfortu. Wyposażone były we wszystkie niezbędne udogodnienia, a łóżko było wyjątkowo wygodne. Pobyt był bardzo przyjemny i komfortowy. Gorąco polecam!”

• „Czystość”

• Sansofi Guesthouse Ocena: 10

„Co się nam podobało? Wszystko się podobało. Bardzo przyjemne i widać, że z pasją i uwagą prowadzone miejsce. Właścicielka była dyskretnie obecna, zawsze gotowa pomóc, porozmawiać, polecić coś ciekawego. Skorzystaliśmy z apartamentu na piętrze, który był przestronny, widny, w pełni wyposażony i wygodny. Kuchnia świetnie wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia. Codziennie w ofercie inne śniadanie, smaczne i zdrowe, które można spożywać na tarasie z widokiem na ocean.”

• „Cena, czystość.”

• „Pokój był odnowiony, łóżko bardzo wygodne, blisko lotniska, pyszne śniadanko i miły gospodarz. Polecamy:)”

• „Czysto i bezpiecznie. Chyba po niedawnym remoncie. Blisko uroczego porciku. Bezproblemowe, bezkontaktowe wejście (na kod) I zameldowanie B blisko lotniska, a więc idealne na pierwszą lub ostatnią noc na tene Jest gdzie zaparkować”

• „Dobra lokalizacja . Blisko lotniska ale bez uciazliwego halasu.Mily i bardzo pomocny gospodarz. Wyposażenie kuchni. Skromny ale fajny taras i balkon. Miła wolontariuszka (tylko czasowo)”

• Tango House Ocena: 10

„Cisza i spokój”

• „Lokalizacja”

• Pensión Alcalá Ocena: 9

„Piękny widok z okna. To co potrzebne, aby przenocować jest, polecam na szybki nocleg.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie South Tenerife

na podstawie 15 871 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com