2. Francie hodnocení hotelů
  3. Provence-Alpes-Côte d'Azur hodnocení hotelů
  4. Agay - Saint Raphael hodnocení hotelů
Francie Agay - Saint Raphael Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Skvělá lokalita, dobrá dostupnost, dobrá komunikace, zastoupení společnosti i v ČR“

• Le Relais d'Agay Průměrné hodnocení: 8,5

„Přátelský a profesionální přístup. Lokalita. Čistota. Snídaně v zahradě překrásné.“

• Camping Vallée du Paradis Průměrné hodnocení: 7,7

„Krásný,čistý kemp,doporučuji. Super bazén.Moc se nám tam líbilo.“

• Village Club Les Mas de L'Esterel Průměrné hodnocení: 8,3

„Areal by dobre vybaven - bazen a hriste.“

• Hôtel et Appart Hôtel Les Flots Bleus Průměrné hodnocení: 8,7

„Hotel je kousek od pláže. Je vybaven bazénem a restaurací, kde se podávala velice dobrá snídaně.“

• Le Relais d'Agay Průměrné hodnocení: 8,5

„Výborná lokalita, příjemný personál, čisté ubytování, parkování“

• Le Relais d'Agay Průměrné hodnocení: 8,5

„Samostatný vchod, posezení venku, pěkné prostředí, dobrá lokalita, příjemný personál, bohatá snídaně za poplatek. Klimatizace a stahovací žaluzie na pokoji.“

„Krásné prostředí.“

• Camping Vallée du Paradis Průměrné hodnocení: 7,7

„Super kemp. Ani velký, ani malý. Perfektní bazén, vlastně dva: Jeden nevyhrivany, druhý vyhřívaný (vířivka, proud). Dostatek lehátek u bazénu, čistá voda.... Co víc si přát? Mobilní domy klasické, vše, co potřebujete na jednom místě. Pravda, domy jsou hodně u sebe, ale to jsem viděla snad v každém kempu. V kempu malý obchod s bagetou na snídani. K moři kousek, na pláži sice nebydlite, ale to vůbec nevadí. Poměr kvalita cena za nás super. Vrátíme se.“

• Village Club Les Mas de L'Esterel Průměrné hodnocení: 8,3

„Lokalita je nádherná. Apartmán se nachází ve velké, oplocené zahradě. Vjezd na kód. Nad areálem jsou skály pohoří Esterel, k moři procházkou 15 minut. Krásná, malá, klidná soukromá pláž. Pěkná terasa s velkým jídelním stolem.“

25 nejlepších hotelů v destinaci Agay - Saint Raphael