2. Francie hodnocení hotelů

„Prostorný byt“

• Mercure Chambéry Centre Průměrné hodnocení: 7,9

„Vše bylo perfektní !Dekuji“

• Campanile Chambéry Průměrné hodnocení: 7,8

„Ubytování na přespání naprosto perfektní. Velice pohodlné postele, pracovní stůl, k dispozici rychlovarná konvice čaj a káva. Koupelna také perfektní. Naprostá spokojenost na odpočinek při naší cestě z ČR do Španělska.“

• Chambéry Appart'S Průměrné hodnocení: 8,3

„Moderně vybavený pokoj včetně sociálního zařízení, vše nové, pohodlné a čisté. K dispozici velký krytý balkon. Pokoj přizpůsoben zdravotně postiženým (zejména vozíčkářům), bezbariérový přístup včetně sociálního zařízení. K dispozici mobilní klimatizace. Ubytování v dochozí vzdálenosti centra města.“

• „Nádherný, vzdušný byt, prostorný, čistý a velice romantický, typický francouzský městský byt. Kdo chce zažít autenticitu, toto je to pravé. Milí a vstřícní hostitelé, vždy připraveni poradit. Placené parkoviště nedaleko.“

• CURIAL INSOLITE Průměrné hodnocení: 9,1

„Vybavení, lokalita, čistota“

• „čistota“

• Hotel le Cinq Hyper - Centre Průměrné hodnocení: 7,9

„Cestovali jsme vlakem, poloha hotelu je kousek od nádraží. V lokalita je poměrně rušná doprava, ale nic zásadního. Byli jsme ubytování v horním patře hotelu, hluk z ulice byl nepatrný. Snídaně byla standardní, odpovídající úrovni hotelu.“

• Hôtel des Princes, Chambéry Centre Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásný hotýlek v centru. Náš pokoj byj jak u pohádkové babičky. Moc příjemný personál.“

• ibis Chambery Průměrné hodnocení: 7,5

„Jen jsme projížděli, takže jsme potřebovali jen přespat. K tomu účelu to posloužilo skvělé. Personál usměvavý a ochotný. Na snídani dostatečný výběr.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Chambéry