2. Francja – opinie o hotelach
  3. Korsyka – opinie o hotelach
  4. LʼÎle-Rousse – opinie o hotelu
Francja LʼÎle-Rousse Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Maria Stella Ocena: 8,5

„Garaż dla motocykli, fajny basenik”

• „Bardzo fajny apartament z dużym parkingiem pani na recepcji bardzo miła i pomocna wszystko było ok polecam.”

• „Świetna lokalizacja i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie. Serdecznie polecam❤️”

• „Ładny pokój, dobrze wyposażony, czysto, dobry sygnał WiFi i dostęp do internetu”

• L'Escale Côté Sud Ocena: 8,7

„Widok z okna. Dobra hotelowa restauracja.”

• Hôtel le Grillon Ocena: 8,6

„Dobra lokalizacja, w centrum, z darmowym parkingiem.”

• Splendid Hôtel Ocena: 8,5

„Bliskość do plaży i dość duże zaplecze gastronomiczne wokół hotelu to zdecydowane plusy tego obiektu.”

• Hôtel le Grillon Ocena: 8,6

„Blisko do centrum i plaży oraz na punkt widokowy. Możliwość wykupienia śniadania. Czysta pościel i ręczniki. Bardzo mila pomocna i uczynna obsługa hotelu. Byliśmy długim samochodem ale Pan użył wdzięku osobistego i miejsce parkingowe było idealne.”

• „Położony w cichej okolicy 20 min spacerem od mariny. Pokoje/apartamenty z osobnymi wejściami z patio, bardzo wygodne, dobra izolacja. Dobre i zróżnicowane śniadanie - wędliny, sery ,a także oczywiście wersja na słodko. Wewnętrzny parking, bez problemu z miejscami”

• Casa Paradisu Ocena: 9,5

„Wyjątkowe miejsce! Oaza spokoju i komfortu! Wyśmienita kuchnia! Obsługa na najwyższym poziomie! Godne polecenia miejsce dla wymagających gości!”

30 najlepszych hoteli w mieście LʼÎle-Rousse