2. Francja – opinie o hotelach
  3. Normandia – opinie o hotelach
  4. Lisieux – opinie o hotelu
Francja Lisieux Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość centrum handlowego, parking.”

• „Duży,przestronny apartament.Plusem jest osobna toaleta i łazienka z dużym prysznicem .Wygodne łóżka i kanapa w Salonie.Dobra komunikacja z właścicielami.Fajnym udogodnieniem są zabawki dla dzieci.”

• „Miła obsługa klienta szybko i sprawnie dobra lokalizacja .”

• „Przyjemny pokój, nowoczesny wystrój, wygodne łóżko. Możliwość korzystania z basenu, wymiany ręczników.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, parking zamknięty przy obiekcie. Bardzo dobry kontakt i mili gospodarze.”

• „W pobliżu jest restauracja Mc Donald, z której w minutę można przynieść posiłek do pokoju. Niedaleko hotelu jest hipermarket Leclerc.”

• „Obiekt znajduje się daleko od centrum Nie ma chodników, do centrum można dotrzeć tylko samochodem. Dla nas była to baza wypadowa, i dlatego spisał się idealnie”

• Kyriad Lisieux Ocena: 8,6

„Najlepszy hotel w jakim spałam we Francji, a jeżdżę często, łóżko bardzo wygodne, poduszka jak w domu. W pokoju bardzo czysto, przyjemnie i komfortowo, jest winda, jest możliwość zrobienia kawy i herbaty, wygodny fotel do czytania... szkoda, że byłam tam tylko jedną noc.”

• „Świetna lokalizacja i przestrzeń w pokoju.”

• „Doskonała lokalizacja, dobry kontakt z właścicielem lokalu, bardzo dobre, nowoczesne wyposażenie pokoju,na wysokim poziomie.”

20 najlepszych hoteli w mieście Lisieux