Idi na glavni sadržaj
  3. Recenzije hotela u regiji Il de Frans
  4. Recenzije hotela na destinaciji Pito
Francuska Pito Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

Nedavne recenzije

• „Mjesto je na extra lokaciji”

• „Divan hotel u mirnom kraju. Lokacija dobra za razgledanje znamenitosti Pariza. Linijom metroa 1 dolazite veoma brzo u sam centar grada. Sobe su čiste, osoblje ljubazno. Sve preporuke!”

• „Pristojan, dobra lokacija, odmah pored metro linije 1, dobra opremljenost”

• Médicis Home Puteaux Ocena gostiju: 8,4

„Jako ugodan smještaj, ljubazno osoblje , na dobroj lokaciji , na 10 - 15 minuta hoda od M1 linije metroa, a postoji i povezanost sa autobusom ako vam se ne šeta . Apartman je odličan, čist , dnevni boravak i spavaca soba posebno , centralna klimatizacija, kuhinja odlična , sa svim potrebnim ,kupatilo isto odlično , sve je onako kako je navedeno na Booking . Kvart je odličan, siguran , vraćali smo se i po noći, poslije 23 sata .Nismo se nijednog trenutka osjećali nesigurno. Smještaj je za svaku preporuku, Prava vrijednost za uloženi novac . Sve preporuke još jednom i pozdrav za ljubazno osoblje.”

• Médicis Home Puteaux Ocena gostiju: 8,4

„Osoblje ljubazno. Smeštaj čist i udoban. Lokacija mirna.”

• Hôtel de Paris La Défense Ocena gostiju: 7,9

„Kod hotela nam Se dopala cistoca na prvom mjestu. Osoblje je bilo preljubazno a lokacija je savrsena. Prelijep dio Pariza.Odlicno povezano sa svim djelovima grada. Sve nam se svidjelo mozda je samo dorucak mogao biti uracunat u cijenu noćenja :) Vraticemo se opet sigurno”

• Best Western Seine West Hotel Ocena gostiju: 8,3

„Miram kraj.Prirodno okruženje.Lep mali gradič.”

20 najboljih hotela na destinaciji Pito

na osnovu 16 321 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu