2. Recenzije hotela u državi FRA
  3. Recenzije hotela u regiji Provansa-Alpi-Azurna Obala
  4. Recenzije hotela na destinaciji Valori
Francuska Valori Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „10+ odličen apartman,čisto,udobno ,odlična lokacija,,,gazdaricata e mnogu ok, Topla preporaka”

• Villa Le Port d'attache Ocena gostiju: 9,8

„Vila je smeštena u mirnom kraju bez buke sa prelepim pogledom. Vlasnica Gillian je izuzetno ljubazna i prijatna osoba, dala nam je puno dobrih saveta šta da obiđemo. Doručak je bio odličan. Objekat i dvorište su lepo dizajnerski sređeni i prijatni za boravak. Sobe su beskrajno čiste, sa udobnik krevetom i prelepim.pogledom na more. Za preporuku !”

• „Fantastican objekat. Zao nam je sto smo proveli samo jedan dan u ovom objektu. Apsolutno je za svaku preporuku. Docekao nas je izuzetno ljubazan domacin. Besprekorna cistoca, savrsena urednost. Objekat je uredjen u pravom francuskom stilu, sa puno paznje i topline. Vodilo se racuna i o najmanjem detalju. Najudobniji dusek koji smo imali prilike da koristimo je u spavacoj sobi. Prelepo je kada vas bude zraci sunca u krevetu. Okolina je mirna, sa puno zelenila i pesmom ptica. Nemojte da propustite nocno uzivanje u djakuziju, sa pogledom na zvezdano nebo i panoramu grada u daljini. Slike sa Bookinga ni blizu ne mogu da docaraju lepotu ovog mesta. Velika nam je zelja da se ponovo vratimo na ovo mesto i provedemo tu vise dana.”

• „Sve bilo je ok”

• „Smeštaj je bio odličan i konforan, domaćin takođe fenomenalan, sve pohvale.”

• „NISTA”

• Charmante maison Ocena gostiju: 6,8

„Smeštaj je bio odličan, lokacija odlična na 100 metara od plaže, supermarket na 50 metara, sve u svemu vratićemo se ponovo...”

30 najboljih hotela na destinaciji Valori

na osnovu 3 185 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu