2. Gruzie hodnocení hotelů
  3. Kakheti hodnocení penzionů a B&B
  4. Signagi hodnocení penzionů a B&B
Gruzie Signagi Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Zandarashvili Guest House Průměrné hodnocení: 9,3

„Úžasně pohostinná a milá rodina, krásné místo, vřelé přijetí, bezvadná snídaně i večeře. Toto místo nemá chybu a rozhodně ho nemineme ani příště:-)“

• Guest House Alazani Valley Průměrné hodnocení: 9,2

„Měli jsme obsazené tři pokoje, všechny mají krásný výhled do Alazani Valley a balkóny. Vše bylo čisté a pohodlné. Hostitelé jsou velmi příjemní a snaží se pomoci i poradit. Blízko ubytování jsou dobré restaurace i mini kavárnička. Do centra městečka je to 10 minut chůze.“

• Guest House Maradona Průměrné hodnocení: 9,7

„Lokalita, vybaveni (nove zarizene luxusni pokoje), cistota - vsechno excelentni Nejvice hodnotime pristup majitelu - velmi pratelske rodinne prostredi!“

• Nato & Lado Průměrné hodnocení: 9,4

„výborní majitelé, naprosto luxusní výhled z terasy, na přivítanou červené víno, meloun a čača ... rád bych se vrátil :-)“

• Favourite Průměrné hodnocení: 9,3

„Terasa s úžasným výhledem na město i na hory.“

• Favourite Průměrné hodnocení: 9,3

„Velice příjemný hotel na okraji Signagi, příjemná paní majitelka, hezké pokoje a bohatá snídaně, podávaná přímo na terase před pokoji. Hezké místo v klidné části s výhledem na město. Moc se nám zde líbilo a děkujeme. ძალიან სასიამოვნო სასტუმრო სიღნაღის გარეუბანში, სასიამოვნო მეპატრონე, ლამაზი ნომრები და მდიდარი საუზმე, რომელიც ემსახურება პირდაპირ ტერასას ოთახის წინ. ლამაზი ადგილი წყნარ უბანში ქალაქის ხედით. ძალიან მოგვწონდა აქ და მადლობა.“

• GUEST HOUSE DAVID Průměrné hodnocení: 9,2

„Skvělé umístění nedaleko centra, výhled z terasy na město, dobré víno. Dobré umístění klimatizace, nefouká přímo na postele jako ve většině ubytování, takže nenastydnete. Výborné snídaně.“

• Temuka Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásné ubytování s pěkným výhledem a hlavně hodně příjemná majitelka.“

• Temuka Průměrné hodnocení: 9,3

„Naprosto výjimečné ubytování ve fantastické lokalitě. Neuvěřitelně milá a pohostinná paní domácí. Po našem příchodu nám nabídla víno, dostali jsme i snídani, ačkoliv nebyla v ceně. Až pojedeme příště do Signagi, ubytujeme se rozhodně zde!“

25 nejlepších B&B a penzionů

podle 6 916 hodnocení na Booking.com napsaných pro B&B a penziony